PianoPur ID: 614

Odwiedzin: 1633

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych długotrwałym zapewnieniem najlepszych warunków termicznych swojego budynku. Pianopur posiada w ofercie ocieplenie dachu w najnowocześniejszej technologii.

Metodą proponowaną przez nas jest izolacja natryskowa. Mając na uwadze projekt budynku, zapotrzebowanie lub wymagania inwestora możemy wykonać termo/hydroizolacje wykorzystując:

  • piankę otwartokomórkowę

  • piankę zamkniętokomórkowę

  • polimocznik 

Izolacja natryskoawą wykonywana jest odpowiednią do materiału maszyną zwaną reaktorem. Pobiera on komponenty, a następnie podgrzewa i miesza. Materiały w postaci płynnej przekazywane są dalej wężami dokładnie na miejsce aplikacji. Ten sposób uwalnia klienta od potrzeby wcześniejszego zakupu materiałów oraz jego przechowywania. A co najważniejsze umożliwia aplikację nawet w trudno dostęnych miejscach, wystarczy, że dotrze tam nasz pracownik z pistoletem. Izolacja jest szybka i wydajna. Przeciętne poddasze można zaizolować już w jeden dzień.

Nasza izolacja może być wykorzystana na:

  • ocieplenie dachu

  • ocieplenie poddasza

  • ocieplanie budynków

  • izolację przechowalni

  • izolacja budynków przeznaczonych do hodowli zwierząt

Pianka poliuretanowa ma wiele zalet, bardzo dobre parametry termiczne, jest materiałem bardzo trwałym (nawet powyżej 25 lat), nie osiada, nie zagnieżdżają się w niej zwierzęta. Ponieważ nie pleśnieje, jest bardzo dobra dla alergików a przy tym również ekologiczna. W punkty widzenia ociepleń jej najważniejszą zaletą jest to, że pozwala ustrzec się od strat ciepła powstałych na skutek mostków termicznych. Technologia aplikacji piany niweluje całkowicie ten problem. Podczas jej nakładania tworzy jednolitą strukturę, ściśle przylegającą do podłoża i szczelnie wypełniającą każde miejsce.

Ocieplanie pianką wykonane przez firmę Pianopur to izolacja natryskowa posiadająca wymagane certyfikaty oraz atesty wymagane w naszym kraju.

Swoją ofertą obejmujemy zasięg całej Polski.

Pianka poliuretanowa zachowuje swoje parametry przez wiele lat, dzięki czemu pozwala zredukować wydatki na dodatkowe ogrzewanie pomieszczeń w zimie lub chłodzenie w lecie i cieszyć się komfortem we własnym mieszkaniu.

PianoPur

PianoPur

PianoPur realizacje

Odwiedzin: 1158

Data: 3.02.2015