O nas

Archiweb to profesjonalny portal architektoniczny, dostosowany do potrzeb współczesnego rynku. To przyjazny partner biznesowy i wiarygodny doradca klienta, dzięki któremu reklama firmy w branży staje się znacznie łatwiejsza, a przy tym mniej kosztowna.

Już dziś wprowadź swoją firmę do Archiweb! To ogólnopolski katalog firm, w którym promują swoje usługi architekci i firmy z szeroko pojętej branży budowlanej, architektonicznej oraz dekoracyjnej. Dołącz do najlepszych w branży i ciesz się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów. W naszym katalogu możesz promować swoje usługi bardziej efektywnie i skutecznie. Każdego dnia dokładamy wszystkich starań, aby reklama firmy w Archiweb była efektywna i pomagała dokładnie optymalizować koszty pozyskania nowych klientów.

Zaawansowane kryteria wyszukiwania. Intuicyjna obsługa.
Precyzyjne informacje w atrakcyjnej formie prezentacji.
Dziesiątki funkcjonalności.

Wybierz pakiet Darmowy dzieki któremu możesz:

• Stworzyć atrakcyjną wizytówkę Twojej firmy
• Zaprezentować ofertę oraz zdefiniować branże, w których działasz
• Utworzyć ciekawą galerię i zareklamować się

Wybierz pakiet Business w którym otrzymasz wiele dodatkowych narzędzi::

• Szablony graficzne do wyboru
• Indywidualną subdomenę – własną stronę
• Profesjonalną galerię projektów z możliwością zamieszczania komentarzy
• Możliwość dodawania podstron: aktualności, oferta, opis działalności, albumy, produkty i usługi, kontakt, lokalizacje oddziałów,
• Mapę “Google maps” rozbudowaną o Infoboxy i opcję “Wyznacz trasę dojazdu”
• Skuteczną reklamę na stronie głównej

Nie czekaj! Już dziś załóż konto. W Archiweb budujemy Twój wizerunek! Nasz katalog firm to źródło potencjalnych kontaktów biznesowych i szansa na dotarcie do kluczowych partnerów w biznesie. Reklama Twojej firmy prawdopodobnie jeszcze nigdy nie była tak dobrze dopasowana do potencjalnych odbiorców !


O Katalogu

Wpisy do katalogów internetowych, odgrywają znaczącą rolę w promocji firm w Sieci. Pozwalają na całkowicie bezpłatną lub konkurencyjną cenowo reklamę przedsiębiorstw, firm czy serwisów internetowych. W każdym przypadku, tak stworzona promocja, może wspomóc w promocji i znacząco wpłynąć na zwiększenie obrotów finansowych.
Katalog internetowy od tradycyjnych, branżowych katalogów firm, różni się rozbudowanymi możliwościami ekspozycji, możliwością pozycjonowania prezentacji firm w najbardziej popularnych wyszukiwarkach internetowych, oraz w obrębie wyników wyszukiwania samego portalu.

W Polsce mamy obecnie około 15 milionów Internautów, a ich liczba stale rośnie. Większość gospodarstw domowych oraz firm, ma stały dostęp do Internetu i rokrocznie przybywa grono nowych użytkowników. archiweb.pl, zdając sobie sprawę z faktu, jak ogromną potęgą marketingową jest Internet, tworzy katalog firm, który powstał z myślą o podmiotach, które poszukują skutecznej promocji w Sieci. Zamieszczone w naszym katalogu informacje o firmach, sklepach, hurtowniach, projektantach, przedsiębiorstwach to nie tylko zwyczajne dane adresowe i kontaktowe czy opis działalności danej firmy. Użytkownikom oddajemy pełen zestaw narzędzi, dzięki którym ich prezentacja firmy w internecie może być bardziej kompleksowa.

Nasza oferta w wariancie rozszerzonym, obejmuje także reklamę na podstronie “promowane firmy”, unikalny adres wizytówki firmy w subdomenie, samodzielną stronę www. Ponadto firmom, które korzystają z naszych usług, oferujemy stałe wsparcie techniczne. Dbamy, aby architekci, właściciele firm projektowych, transportowych i usługowych mieli stały dostęp do pełnych funkcjonalności naszego serwisu. Nieustannie dokładamy wszelkich starań, by korzystanie z bazy firm archiweb.pl było nieskomplikowane i lekkie zarówno dla firm, które się w niej reklamują, jak i Użytkowników Sieci, a więc potencjalnych Klientów. Przejrzysta, prosta w obsłudze i wygodna wyszukiwarka firm, zapewnia błyskawiczną nawigację po portalu oraz natychmiastową identyfikację poszukiwanego podmiotu, dzięki czemu reklama firmy na Archiweb należy do skutecznych firm promocji i pozwala dotrzeć do sprofilowanego odbiorcy.

Portal archiweb.pl to znakomita forma reklamy dzięki temu, że docieramy do wielu Internautów, bez ograniczeń, przez całą dobę. Nasi specjaliści dbają, aby prezentacja firmy w naszym katalogu była dostosowana do potrzeb potencjalnych klientów, a przy tym przynosiła realną poprawę sprzedaży.

O Nas

Rynek materiałów i usług budowlanych, izolacji budynków, architektury krajobrazu, wyposażenia wnętrz, czy samych projektów,  stale poszerza swoje zasoby o nowe, coraz bardziej specjalistyczne, ciekawe propozycje. Jak i gdzie wybrać te właściwe?

Archiweb.pl to portal poświęcony budownictwu, architekturze i dekoratorstwie. Adresowany do przedsiębiorców, instytucji, firm oraz osób prywatnych, które z powodów zawodowych czy osobistych, zainteresowane są branżą budowlaną w kraju.

Na Państwa potrzeby, tworzymy kompleksowy katalog firm, dostarczający informacje na temat materiałów, usług i sprzętu, dostępny w jednym miejscu, podzielony na działy, podkategorie oraz zasięg terytorialny. Zależy nam na tworzeniu uniwersalnej bazy z danymi, które pozwolą internautom na docieranie do podmiotów zapewniających wysokiej jakości obsługę, a firmom udostępniamy narzędzia poprawiające pozycję w katalogu.

Archiweb.pl dla firm

Firmom działającym na polskim rynku budowlanym i architektonicznym, proponujemy: możliwość zareklamowania swojej działalności poprzez rejestrację i wybór pakietów, w zależności od upodobań – podstawowego i w pełni zaawansowanego. Oczywiście, każdy Użytkownik ma możliwość przejścia z konta darmowego na konto business. Konto business ma 14 dniowy okres darmowy. W tym czasie dostępne są wszystkie funkcje charakterystyczne dla danego konta.

Ponadto stale aktualizowana witryna, zawiera bieżące wiadomości z rynku, ciekawostki oraz informacje o nadchodzących targach. Zależy nam, aby architekci, firmy wykonawcze oraz przedstawiciele pozostałych podmiotów mieli okazję do wglądu w najważniejsze aktualności z szeroko rozumianej branży budowlanej.

Archiweb.pl dla osób prywatnych

Wszystkie osoby prywatne poszukujące wszechstronnych usług z zakresu architektury, budownictwa, ogrodnictwa czy wyposażenia wnętrz, znajdą informacje czy firmy branżowe, ułatwiające wybór projektu domu, aranżacji ogrodu, materiały i produkty spełniające wszelkie kryteria z zakresu budownictwa. Ponadto stale aktualizowana witryna, zawiera bieżące wiadomości z rynku, ciekawostki oraz informacje o nadchodzących targach.

Portal został odpowiednio wypozycjonowany i przypisano mu kilkadziesiąt słów kluczowych związanych z szeroko pojętym budownictwem. Dbamy przy tym o napływ nowych użytkowników, dzięki którym reklama firmy w Archiweb.pl stała się liderem w swojej kategorii w polskiej sieci. Wbudowany katalog firm w ciągu kilku miesięcy od wdrożenia stał się jednym z najpopularniejszych w branży budowlanej, co osiągnęliśmy m.in. dzięki wysokiemu zaangażowaniu ze strony użytkowników.

Chcemy zająć pozycję lidera na rynku ofert, dlatego zależy nam na współpracy z kluczowymi partnerami. Cenimy sobie, że po nasze rozwiązania sięgają firmy usługowe, wykonawcy, architekci, instytucje, osoby prywatne, pasjonaci budownictwa oraz projektanci.

Zapraszamy do korzystania z zasobów portalu i do jego współtworzenia.
Zespół Archiweb.pl