OPORSKA.COM ID: 1153

Odwiedzin: 3665

OPORSKA.COM wnętrza z wewnątrz - autorska pracownia architektoniczna: projektowanie wnętrz mieszkalnych i usługowych; usługi w zakresie dekoracji wnętrz. 

Naszą propozycję kierujemy do osób ceniących sobie oryginalność, odwagę i  komfort. Współpracę w zakresie projektowania wnętrz rozpoczynamy od koncepcji projektu, przez przygotowanie jego dokumentacji technicznej, aż po nadzór autorski wraz z wykonawstwem ,, pod klucz''. W pracy cenimy sobie wzajemne zrozumienie, odwagę oraz kreatywność. Opracowywane projekty oparte są o szacunek do miejsca i zastanej przestrzeni: lubimy w pracy wykorzystywać naturalne produkty w skali zarówno mikro jak i makro. Proponujemy naszym Klientom najprostsze i najbliższe naturze rozwiązania. Często wykorzystujemy w pracy materiały z recyklingu. Antykom dajemy nowe życie na miarę XXI w. i budżetu naszych Klientów. Bardziej niż markowość cenimy sobie jakość i komfort, co nie znaczy, że stronimy od kosztownych rozwiązań -  jeżeli mają one swoje ekonomiczne i etyczne uzasadnienie, chętnie po nie sięgamy. Nasza oferta skierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych jak i partnerów biznesowych. Wspieramy  projekty w zakresie inwestowania w nieruchomości: pozyskujemy i prowadzimy  nowe inwestycje .

Pozytywna  Relacja  i znajomość Natury Rzeczy to  główny konstrukt budowania  otaczającej nas przestrzeni, którą staramy się  wypełnić zgodnie z gustem i poczuciem estetyki naszych Klientów, pilnie strzeżąc oczywiście jej prawideł. W swoją pracę wkładamy nasze serca, dlatego zawsze trafiamy w same sedno.  

:)

OPORSKA.COM

OPORSKA.COM

Pomorska 16

Odwiedzin: 2501

Data: 28.08.2017

OPORSKA.COM

OPORSKA.COM

Pomorska 14

Odwiedzin: 2830

Data: 28.08.2017

OPORSKA.COM

OPORSKA.COM

Pomorska 9

Odwiedzin: 2297

Data: 28.08.2017