MOOKAJ ID: 832

Odwiedzin: 2080

MOOKAJ - TO AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA DZIAŁAJĄCA W KATOWICACH OD 2013 ROKU.JESTEŚMY PARĄ KREATYWNYCH LUDZI O WYKSZTAŁCENIU ZAWODOWYM.UKOŃCZYLIŚMY STUDIA KIERUNKOWE NA WYDZIALE ARCHITEKTURY, POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ W GLIWICACH.PROJEKTOWANIE WNĘTRZ TO NASZA PASJA, A KAŻDY NOWY PROJEKT TO DLA NAS NOWE WYZWANIE.TWORZYMY WNĘTRZA INDYWIDUALNE I FUNKCJONALNE, DOSTOSOWUJĄC SIĘ DO  WIZJI ORAZ OCZEKIWAŃ KLIENTA. 

OFERTA

ZAJMUJEMY SIĘ KOMPLEKSOWYM PROJEKTOWANIEM WNĘTRZ PRYWATNYCH ORAZ PUBLICZNYCH.

PROJEKTUJEMY WNĘTRZA NA TERENIE KATOWIC ORAZ POBLISKICH MIAST. OFERUJEMY TAKŻE PROJEKTOWANIE ONLINE, DZIĘKI CZEMU MOŻLIWE JEST WYKOANANIE PROJEKTU DLA INWESTYCJI Z CAŁEGO ŚLĄSKA, POLSKI,

A TAKŻĘ ZA GRANICĄ.

W PRZYPADKU PRACY ONLINE W CELU KONTAKTU Z KLIENTEM UŻYWAMY WSZELKICH DOSTĘPNCYH ŚRODKÓW KOMUNIKACJI - DROGĄ TELEFONICZNĄ, MAILOWĄ, ZA POŚREDNICTWEM KOMUNIKATORÓW INTERNETOWYCH, FACEBOOKA.

WYKONUJEMY TAKŻE PROFESJONALNE WIZUALIZACJE WNĘTRZ, ARCHITEKTURY, PRODUKTU.
 
WSPÓŁPRACUJEMY Z ARCHITEKTAMI, PROJEKTANTAMI WNĘTRZ, DEWELOPERAMI ORAZ PRODUCENTAMI.
W CELU ZAPYTANIA OFERTOWEGO PROSIMY O KONTAKT DROGĄ MAILOWĄ.

 

 

JAK PRACUJEMY?

1. ROZMOWA WSTĘPNA
 
JEST TO PIERWSZY ETAP, W KTÓRYM INDYWIDUALNIE USTALANY JEST ZAKRES PRAC NAD PROJEKTEM ORAZ UMAWIANY JEST TERMIN SPOTKANIA W CELU WYKONANIA INWENTARYZACJI PROJEKTOWANEJ PRZESTRZENI, JEŻELI JEST ONA KONIECZNA.

2. WYCENA PROJEKTU
 
PO ROZMOWIE WSTEPNEJ I ZAPOZNANIU SIĘ Z TEMATEM PROJEKTOWANEJ PRZESTRZENI, WYKONUJEMY WYCENĘ PROJEKTU, ZGODNIE Z USTALONYM ZAKRESEM PRAC PROJEKTOWYCH. 
 
3. KONCPECJA STYLISTYCZNA W FORMIE KOLAŻU
 
ETAP TEN ZWIĄZANY JEST Z WSTĘPNYM USTALENIEM STYLU / CHARAKTERU PROJEKTOWANEJ PRZESTRZENI, DOBOREM MATERIAŁÓW ORAZ KOLORYSTYKI ZGODNIE Z ŻYCZENIEM KLIENTA. KONCPECJE TE PRZEDSTAWIANE SĄ W FORMIE KOLAŻY, JAK NA PONIŻSZYCH PRZYKŁADACH.  

 

4. DOKUMENTACJA PROJEKTOWA
 
DO KAŻDEGO PROJEKTU, ZGODNIE Z USTALONYM ZAKRESEM, WYKONYWANA JEST DOKUMENTACJA PROJEKTOWA - RYSUNKI TECHNICZNE ARANŻACYJNE, BUDOWLANE, INSTALACJI, ZABUDOWY MEBLOWEJ ITD. DOKUMENTACJA NA KAŻDYM ETAPIE KONSULTOWANA JEST Z ZAMAWIAJĄCYM. W FINALNEJ WERSJI TRAFIA ZARÓWNO DO ZAMAWIAJĄCEGO JAK I DO WYKONAWCÓW. 


5. WIZUALIZACJE
 
DO KAŻDEGO PROJEKTU MOŻLIWE JEST WYKONANIE REALISTYCZNYCH WIZUALIZACJI 3D, W ILOŚCI ZGODNEJ Z ZAMÓWIENIEM KLIENTA.
WIZUALIZACJE TO NAJLEPSZY SPOSÓB ABY ZOBACZYĆ SWOJE WYMARZONE WNĘTRZE PRZED JEGO REALIZACJĄ. 

6. PRZEKAZANIE PROJEKTU.
 
DOKUMENTACJA PROJEKTOWA I WIZUALIZACJE PRZEKAZYWANE SĄ W FORMIE SKOROSZYTU FORMATU A4 W PARU KOPIACH.

7. NADZÓR AUTORSKI.
 
OFERUJEMY TAKŻE NADZÓR AUTORSKI NAD REALIZACJĄ PROJEKTU.
 
 
 
 

 

MOOKAJ

MOOKAJ

DOM NA WZGÓRZU

Odwiedzin: 1102

Data: 4.07.2016

MOOKAJ

MOOKAJ

PROJEKT KUCHNI

Odwiedzin: 1442

Data: 1.04.2016