Sypialnia glamour – rozwiązanie dla kobiet z klasą

Sypialnia glamour – rozwiązanie dla kobiet z klasą

Glamour to styl, który jest nie tylko bardzo charakterystyczny, ale i wymagający pod względem aranżacyjnym. Projekt wnętrza, które urządzone ma zostać w tym właśnie stylu wymaga umiejętnego połączenia ze sobą kilku charakterystycznych elementów oraz wysmakowania. Tu każdy element może okazać się tym o jednym za dużo, sprawiając iż wnętrze nabierze niekorzystnego wyglądu. Odpowiednio jednak zaaranżowany, będzie dawać pożądany efekt. Wyjątkowo intrygująco wyglądać może sypialnia glamour, którą urządzimy w typowo kobiecym stylu. Warto pomyśleć o stylu glamour, bowiem jest to rozwiązanie dla kobiet z klasą.

Elegancko i finezyjnie

sypialnia glamour

fot. OPORSKA.COM - Pomorska 14

Jedną z charakterystycznych cech sypialni glamour jest jej elegancja i finezja. Wybór konkretnych rozwiązań aranżacyjnych sprawić może, iż sypialnia glamour nabierze cech pomieszczenia typowo kobiecego, które sprawia, że nie sposób oderwać od niego oczu, a przebywanie w takiej sypialni jest wyjątkowo relaksujące i przyjemne. Co ważne, sypialnia w stylu glamour dla nadania jej odpowiedniej finezji i stylu powinna zostać urządzona za pomocą ekskluzywnych materiałów, dzięki którym całość prezentować będzie się nienagannie – szykownie, ale i bardzo przytulnie.

Romantyzm w sypialni glamour

sypialnie w stylu glamour

fot. 3XEL ARCHITEKCI - NOWOCZESNY GLAMOUR

Jako że sypialnia, to nie tylko miejsce do spania, a relaks przybrać może rozmaite formy, dlatego też sypialnia glamour powinna zaspokajać rozmaite potrzeby użytkownika / użytkowników wnętrza. W przypadku sypialni w stylu glamour duży nacisk kładzie się na romantyczny charakter sypialni, który jednocześnie łączy się z efektownością. Sypialnia ma być strojna, wytworna i słodka, choć nie przesłodzona. Dzięki dodatkom w formie rozmaitych bibelotów i gadżetów ma dawać wrażenie miejsca wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju, gdzie przyjemnie jest przytulić się do drugiej osoby, poczytać dobrą lekturę, czy zwyczajnie powylegiwać się do oporu!

Dobór kolorów

Glamour wbrew obiegowej opinii to wcale nie wyłącznie wszystko to co świeci i zewsząd kapie złotem. Tak jak zostało wcześniej wspomniane, styl glamour, także sypialnia glamour, to przede wszystkim wytworność i szyk, które przejawiają się między innymi odpowiednim doborem kolorów, jakie zostaną wykorzystane do aranżacji wnętrza. Pragnąc, by wystrój sypialni odpowiadał temu stylowi sięgnijcie po kolory sprawdzone – odrobina złota nie zaszkodzi, choć glamour chętnie stawia na beże, połączenia kontrastowe – szczególnie czernie i biele, czy jasne, delikatne kolory.

Meble do sypialni

Aranżując kobiecą sypialnię glamour wybierzcie meble, które są meblami charakterystycznymi dla pań. Nawet jeśli nie zdecydujecie się na „kobiece” kolory, dodanie niektórych mebli sprawi, że od razu widać będzie, iż w tej sypialni rządzi właśnie kobieta. Jakie to meble? Wyjątkowa garderoba, czy toaletka, a do tego mnóstwo bibelotów, chociażby kapy, czy wazony. Idealny może być też wymyślny, szklany żyrandol, który doda sypialni stylu i uroku.

Zdjęcie główne - OPORSKA.COM - Pomorska 14

ZapiszZapisz
Sypialnia glamour – rozwiązanie dla kobiet z klasą
Ocena: 5,0 Głosów: 4

Tagi

comments powered by Disqus