Sposób na przepędzenie nudy: kuchnia biało - szara

Sposób na przepędzenie nudy: kuchnia biało - szara

Istnieje cały szereg ciekawych pomysłów na zaaranżowanie kuchni. Mnóstwo koncepcji i pomysłowych rozwiązań aranżacyjnych sprawia, że niejednokrotnie myśląc o urządzeniu wnętrza kuchni ciężko jest zdecydować się na konkretne rozwiązanie, widząc prawdziwe morze możliwości aranżacyjnych. Modne są rozwiązania zarówno te oczywiste, jak kuchnia biało – czarna, jak i mniej popularne, choć równie piękne. Dziś opowiemy właśnie o takim nie do końca oczywistym projekcie, jakim jest kuchnia biało – szara. Zapraszamy do lektury.

Kuchnia biało – szara dzięki stylowym meblom

Fronty w dwóch kolorach, czyli w bieli i szarości to idealny sposób na to, by kuchnia nabrała przyjemnego klimatu. W zależności od wybranych odcieni, można dowolnie kształtować wygląd kuchni, powiększając ją optycznie, czy zmniejszając, w zależności od potrzeb. Warto podkreślić, że kolorystyka taka świetnie sprawdza się zarówno w kuchniach minimalistycznych, czy skandynawskich. Słowem to idealny pomysł na zaaranżowanie kuchni nowoczesnych, choć nie tylko.

Zobacz - Drewniana kuchnia, czyli sposób na zawsze modną aranżację wnętrza

Kolorowe dodatki

Kuchnia biało – szara może kojarzyć się z dość nudną aranżacją. Nic jednak bardziej mylnego. Przy odpowiednich dodatkach, będzie ona wyglądać nie tylko pięknie, ale wręcz genialnie! Wystarczy np. dodać do niej obrazek w żywym, soczystym kolorze, który stanowić będzie główny punkt wnętrza. Sposobów na to, by wnętrze kuchenne stało się jedyne w swoim rodzaju jest całe mnóstwo. Kolorowe pojemniki na przyprawy, oryginalny chlebak, etc., to tylko niektóre z propozycji na to, w jaki sposób urozmaicić wygląd kuchni biało – szarej.

Kuchnia biało – szara z drewnianymi dodatkami

Sposób na przepędzenie nudy: kuchnia biało - szara

fot. Studio Potorska - Współczesny dwupoziomowy apartament w Gdańsku

Jednym z bardzo ciekawych pomysłów na zaaranżowanie kuchni w bieli i szarości, jest propozycja Studia Potorska. Aranżacja ta wykorzystuje oprócz bieli i szarości drewniane dodatki, co tworzy oryginalną i dość niespotykaną całość. Kuchnia wygląda nie tylko niekonwencjonalnie, ale i bardzo estetycznie. Warto wykorzystać taki pomysł przy aranżacji swojej kuchni, zwłaszcza jeśli marzy wam się wnętrze w stylu retro, klasycznym, a nawet rustykalnym. To także baza dla kuchni minimalistycznych.

Zobacz również - Wnętrzarski hit - nowoczesna biała kuchnia z drewnianym blatem

Biało – szara kuchnia otwarta na salon

Sposób na przepędzenie nudy: kuchnia biało - szara

fot. Niebudek Interior Design sp. z o.o. - mieszkanie Legnica

Otwarta biało – szara kuchnia to idealny pomysł na urządzenie wnętrz loftowych. Można pokusić się tu o wykorzystanie betonu architektonicznego i stworzenie wyjątkowej przestrzeni, w której domownicy czuć będą się odprężeni i maksymalnie zrelaksowani. Świetnym sposobem na połączenie obu wnętrz jest wybór szarych paneli podłogowych, które ozdabiać będą obydwa połączone ze sobą pomieszczenia. Ta opcja widoczna jest w projekcie Niebudek Interior Design, gdzie dodatkowe elementy ozdobne stanowią tu wstawki w kolorze naturalnego drewna.

Biało – szara rzeczywistość

Sposób na przepędzenie nudy: kuchnia biało - szara

fot. Patryk Kowalski - Al. Rzeczypospolitej 2

Białe meble plus szare wykończenia na pomysł na biało – szarą kuchnię zaproponowany przez studio Patryka Kowalskiego. To połączenie kolorów dopełnia szary backsplash w oryginalne wzory, co daje bardzo nowoczesną i niecodzienną aranżację. Drewniane dodatki, to tak jak już wcześniej zostało wspomniane, to bardzo dobry sposób na dopełnienie szaro-białych wnętrz.

Zdjęcie główne - Michel Design - umiarkowana klasyka: dwa mieszkania - jedna idea

Sposób na przepędzenie nudy: kuchnia biało - szara
Ocena: 5.0 Głosów: 7

Tagi

comments powered by Disqus