Profesjonalny sprzęt budowlany marki Husqvarna

Profesjonalny sprzęt budowlany marki Husqvarna

Kategorie: Informacje prasowe
Husqvarna to lider sprzedaży wysokiej jakości specjalistycznego sprzętu wykorzystywanego w pracach budowlanych, remontowych, rozbiórkowych, ziemnych oraz w wielu gałęziach przemysłu. Jednym z ważniejszych filarów działalności marki jest dział Husqvarna CP (Construction Products), do którego należą urządzenia i maszyny wykorzystywane w budownictwie.

Przegląd profesjonalnych przecinarek od Husqvarny

Marka Husqvarna istnieje na rynku od 1689 roku i od tego czasu nieustannie rozszerza swoje portfolio o najwyższej jakości, profesjonalne i funkcjonalne urządzenia, narzędzia i maszyny pozwalające zwiększyć wydajność, komfort i bezpieczeństwo realizowanych prac. Sprawdź przegląd specjalistycznych urządzeń i maszyn Husqvarna dla profesjonalistów.

Przecinarka jezdna Husqvarna FS 305

Przecinarka jezdna Husqvarna FS 305 to kompaktowa i mocna przecinarka benzynowa bez napędu własnego, która umożliwi sprawne cięcie asfaltu oraz betonu. Ze względu na swoje gabaryty urządzenie świetnie sprawdzi się do cięcia nawierzchni w trudno dostępnych miejscach. Przecinarka tnie na głębokość do 125 mm i wyposażona jest w wyraźny wskaźnik głębokości dostosowany do tarcz o wszystkich średnicach. Sprzęt napędzany jest silnikiem Honda o mocy 4,2 kW, a regulowane uchwyty gwarantują operatorowi odpowiednią pozycję roboczą i wysoki komfort pracy.

Przecinarka do płytek Husqvarna TS 66 R

Przecinarka do płytek Husqvarna TS 66 R to kompaktowa i wytrzymała przecinarka stolikowa, która doskonale sprawdzi się do cięcia glazury i klinkieru o szerokim zakresie wymiarowym. Sprzęt posiada aluminiową prowadnicę, która pozwala na komfortowe cięcie płytek o długości do 660 mm. Maksymalna głębokość cięcia to 40 mm, a przecinarka pozwala na cięcie wgłębne i cięcie pod kątem 45o, a także po przekątnej płytek o wymiarach 45x45 cm. 

Przecinarka Husqvarna TS 66 R napędzana jest silnikiem elektrycznym o mocy 0,8 kW, posiada regulowany prowadnik do cięcia, pompę wodną, a także ruchomą głowicę tnącą zapewniającą wysoką precyzję cięć. Maszyna współpracuje z tarczami o maksymalnej średnicy 200 mm, a jej masa wynosi 41 kg.

Przecinarka ręczna Husqvarna K 970

Przecinarki ręczne Husqvarna K 970 to funkcjonalne, mocne, solidne i niezwykle wszechstronne przecinarki spalinowe, które poradzą sobie w najtrudniejszych warunkach. Model K 970 wyposażony jest w dwusuwowy silnik chłodzony powietrzem o pojemności skokowej 94 cm3 i mocy 4,8 kW, który generuje 115 dB(A) mocy akustycznej. Urządzenie wyposażone jest w dwustronne ramie tnące, technologię Durastarter oraz Active Air Filtration. 

Prezentowana przecinarka Husqvarna K 970 umożliwia wykonywanie cięć o maksymalnej głębokości 155 mm i jest kompatybilna z tarczami o maksymalnej średnicy 400 mm. Półautomatyczny system SmartTension minimalizuje nieprawidłowy naciąg pasa, a cała maszyna zamknięta jest w lekkiej konstrukcji redukującej drgania. Co więcej, lekka magnezowa osłona tarczy ułatwia cięcie dzięki możliwości bezstopniowej regulacji, a także zwiększa stosunek mocy do masy. Przecinarka K 970 waży zaledwie 11,6 kg.

Profesjonalny sprzęt budowlany marki Husqvarna
Ocena: 5.0 Głosów: 2
comments powered by Disqus