Okucia Winkhaus - jak wybrać najlepsze okna do domu

Okucia Winkhaus - jak wybrać najlepsze okna do domu

Kategorie: Budowa i remont

Nawet najpiękniejszy dom szybko straci na swej urodzie i wartości, jeśli nie zadbamy o najdrobniejsze detale jakie go dotyczą. Jednym z ważniejszych jego elementów są okna, na które zwrócić uwagę powinien każdy właściciel. Dzisiejsi producenci prześcigają się w innowacjach, które przyciągnąć miałyby Klientów, my jednak opowiemy o jedynych na rynku okuciach Winkhaus coraz chętniej stosowanych przez producentów okien, dzięki którym szybko będziecie wiedzieć jak wybrać najlepsze okna do domu. Dlaczego okucia są tak ważne i dlaczego warto wybrać akurat Winkhaus? Zapraszamy do lektury.

Okna do domu inne niż wszystkie

okucia Winkhaus

fot. Arte Dizain Sopot - Dom w Mechelinkach

Z całą pewnością zastanawiacie się nad tym, czym może zaskoczyć was Winkhaus. W końcu okno, to okno, niezależnie od tego jakie posiada okucia… Tymczasem innowacyjność Winkhaus polega na rewolucyjnym wprost rozwiązaniu – to ciągłe wietrzenie i wentylowanie wnętrza bez konieczności otwierania okna. Tym samym są to naszym zdaniem jedne z lepszych rozwiązań, jakie obecnie zakupić można na rynku.

Jak to działa, czyli nowy format wentylowania

Bezsprzeczną zaletą okuć Winkhaus jest innowacyjność w sposobie wietrzenia. Jeśli zastanawialiście się wcześniej jakie okna do domu wybrać, warto zastanowić się zarówno nad wyborem producenta okien, jak i nad okuciami. Okucia Winkhaus zapewniają całkowicie nowy wymiar wietrzenia. Powietrze z zewnątrz wymieniane jest z tym wewnątrz domu dzięki 6-cio milimetrowej szczelinie, jaka utworzona jest pomiędzy ramą na całym obwodzie okna, a skrzydłem. W praktyce oznacza to, iż do domu w sposób stały oraz ciągły dostarczane jest świeże powietrze, co poprawia warunki zdrowotne w pomieszczeniu dzięki zdrowemu klimatowi. Jednocześnie ściany pomieszczenia nie zawilgacają się, ani nie pojawiają się na nich zagrzybienia, czy pleśń.

Zamknięte okno zapewnia nie tylko stałą cyrkulację powietrza, ale i odizolowanie od zewnętrznych odgłosów. Co ważne, do wnętrza nie przenikną owady, ani hałasy, zaś jeśli chodzi o straty energii, są one minimalne.

Dla kogo okucia Winkhaus

Okucia Winkhaus zadowolą rozmaitych Klientów. Warto, by wybrały je osoby chorujące na rozmaite alergie. Ciągła wentylacja zapobiega grzybom tworząc odpowiedni dla alergików klimat w pomieszczeniu. To również okna dla oszczędnych – straty energii podczas użytkowania okien są niewielkie, zaś korzyści bezcenne. Zdecydowanie lepiej opcja ta sprawdza się zimą porównując z tradycyjnymi oknami oraz przewietrzaniem pomieszczeń.

Największe zalety

Okucia Winkhaus: jak wybrać najlepsze okna do domu

fot. Arte Dizain Sopot - Apartament w Gdyni

Każde okno w zależności od producenta pochwalić można za konkretne cechy. Jeśli dołożyć do nich konkretne dodatki, jak chociażby Winkhaus, może okazać się, iż model okna danego producenta nie będzie porównywalny z tym samym modelem zaopatrzonym w inne okucia. W przypadku Winkhaus, do największych zalet należy zaliczyć przede wszystkim bezpieczeństwo, dbałość o zdrowie, energooszczędność, brak przeciągów, ochronę przed owadami oraz stałą cyrkulację powietrza be względu na warunki atmosferyczne. Wszystko to umożliwia system sctivPilot Comfort, który jest wynalazkiem konstruktorów firmy Winkhaus. Stworzyli oni system nazywany wietrzeniem na 6-tkę, który odnosi się do szerokości szczeliny oraz 6 zalet jakie zapewniają okucia Winkhaus. Czy dzięki temu stworzyć można najlepsze okna? Można pokusić się o opinię, iż z całą pewnością okna zaopatrzonego w takie okucia będą to okna konkurencyjne, o najlepszym sposobie wietrzenia.

Inteligentne okucia

Wybór okien w wersji z okuciami Winkhaus activPilot Comfort PADM umożliwia otwieranie oraz zamykanie się w sposób automatyczny okna dzięki napędowi elektrycznemu. Zaprogramowane przez użytkownika wietrzenie przebiega w cyklach lub też dzięki uruchomieniu go bezpośrednio z pilota albo panelu dotykowego. Tak inteligentne okna mogą stać się częścią systemu inteligentnego domu.

Zdjęcie główne - Perfect Space - Beton

Okucia Winkhaus - jak wybrać najlepsze okna do domu
Ocena: 5.0 Głosów: 3

Tagi

comments powered by Disqus