Dorota Żochowska ID: 1337

Odwiedzin: 842

Aranżacja wnętrz to element codziennego życia współczesnego człowieka. Przestrzeń, w której żyjemy, w której pracujemy, w której funkcjonujemy każdego dnia ma istotny wpływ na nasze samopoczucie. Mając to na uwadze dokładnie rozplanowujemy układ przestrzenny uwzględniając przeznaczenie obiektu i pomieszczeń, a na etapie kreacji estetycznej staramy się nadawać powstającym przestrzeniom indywidualne cechy. Lokale mieszkalne dopasowujemy do gustu i preferencji domowników, zaś przy aranżacji wnętrz komercyjnych wzmacniamy komunikację głównego przekazu kierowanego do docelowej grupy odbiorców. 

Apartament 54 to architektoniczne i designerskie studio, które specjalizuje się w tworzeniu kompleksowych projektów sal bankietowych i hoteli, SPA i basenów, rezydencji, apartamentów, domów oraz mieszkań. Aranżujemy restauracje, kawiarnie, kluby, hotele, biura, gabinety lekarskie i dentystyczne, gabinety odnowy, kosmetyczne, fryzjerskie. Projektujemy także meble.

Z pewnością, tak jak i my, chcą Państwo by ich nowo zaprojektowane wnętrze było charakterystyczne, oryginalne i wyróżniało się funkcjonalnym rozwiązaniem. By swobodnie i komfortowo można w nim spędzić czas lub z przyjemnością oddać się pracy.

Dorota Żochowska

Dorota Żochowska

Projekt nowczesnego apartamentu - Warszawa

Odwiedzin: 371

Data: 1.06.2020