Zaprojektuj nowe LOGO Konkursu „Diament Meblarstwa”!

Zaprojektuj nowe LOGO Konkursu „Diament Meblarstwa”!

Trwa jubileuszowa, 10. edycja Konkursu „Diament Meblarstwa” – jednego z najbardziej prestiżowych konkursów meblarskich w Polsce – organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. – wydawcę czasopisma branżowego „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A. Wyjątkowy charakter tegorocznego przedsięwzięcia ma podkreślić nowa identyfikacja graficzna.

Ogłaszamy konkurs na nowe LOGO „Diament Meblarstwa”. Projekty można zgłaszać przez 10 dni, począwszy od 1 września br. Konkurs ma charakter otwarty.
Zgłoszenia przyjmowane są tutaj: http://fajnelogo.pl/html/contest/view/id/967 a na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 500 zł!

Konkurs polega na opracowaniu projektu graficznego LOGO Konkursu „Diament Meblarstwa”. Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie oryginalnego LOGO, które stanie się oficjalną identyfikacją graficzną konkursu „Diament Meblarstwa” i będzie wykorzystywane w celach promocyjnych, reklamowych, marketingowych i korespondencyjnych przez organizatora.
W składzie komisji konkursowej znajdą się przedstawiciele redakcji miesięcznika „BIZNES meble.pl”.

Ocenie poddane zostaną:
- walory artystyczne: pomysł, komunikatywność, wyrazistość i czytelność;
- walory graficzne: profesjonalizm pracy zgodny z zasadami sztuki;
- walory użytkowe: możliwość edycji w różnych zastosowaniach i sytuacjach ekspozycyjnych.

Nagrodzony projekt LOGO będzie używany do identyfikacji Konkursu „Diament Meblarstwa” od 8 grudnia br., kiedy zostanie zaprezentowany podczas Gali wręczenia nagród w Konkursie „Diament Meblarstwa 2016”, która odbędzie się w Warszawie.

Zapraszamy do udziału w konkursie i zgłaszania swoich projektów.


Organizator:

Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o.
www.wydawnictwo.meble.pl

Zaprojektuj nowe LOGO Konkursu „Diament Meblarstwa”!
Ocena: 0 Głosów: 0
comments powered by Disqus