„Jesień będzie ładna”Targi Rzeczy Ładnych ogłaszają 4 nowe wydarzenia i debiutują na Śląsku!

„Jesień będzie ładna”Targi Rzeczy Ładnych ogłaszają 4 nowe wydarzenia i debiutują na Śląsku!

Targi Rzeczy Ładnych wracają i zapowiadają jesienią aż cztery różne wydarzenia dla miłośników najlepszego polskiego designu. W warszawskim Centrum Koneser 5 i 6 września odbędą się TRŁ FRESH! oraz TRŁ PRINT!, a dokładnie trzy miesiące później - 5 i 6 grudnia - kolejną odsłonę będą miały TRŁ ZIMA! Nowością są - organizowane po raz pierwszy na Śląsku - TRŁ KATOWICE!, na które organizatorzy zapraszają w przedświąteczny weekend 19-20 grudnia do wspaniałych wnętrz Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

  • Tęskniliśmy! Przez ostatnie miesiące odliczaliśmy dni i szykowaliśmy się na ponowne spotkanie. Świat powoli wraca do normalności, a z nim targi, wydarzenia i my. Nowe rządowe rozporządzenia umożliwiają odmrożenie naszych wydarzeń, a z branżowych źródeł słyszymy, że z ogromnym prawdopodobieństwem od września będą one organizowane w formie niemal identycznej, jak przed pandemią - mówią Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski, organizatorzy TRŁ. - Mocno wierzymy, że JESIEŃ BĘDZIE ŁADNA i wiemy, jak bardzo brakowało szans na spotkanie projektantów z klientami, dlatego przygotowaliśmy nie jedno, nie dwa, nie trzy, ale aż CZTERY wydarzenia. Ruszyliśmy też z wirtualną kampanią reklamową - dodają twórcy TRŁ.

Sezon jesienny otworzą dwa wydarzenia, które odbędą się w jeden weekend 5-6 września w Centrum Koneser w Warszawie. TRŁ FRESH! to najlepszy i najnowszy polski design ze szczególnym naciskiem na premierowe produkty i debiuty. To strefy tematyczne takie jak MEBLE, LAMPY, CERAMIKA I SZKŁO, ROŚLINY I KWIATY, TEKSTYLIA, VINTAGE, DZIECI, WELLNESS i AKCESORIA. Równolegle odbędzie się druga edycja świetnie przyjętego przed rokiem TRŁ PRINT! - to święto polskiego plakatu i ilustracji, gdzie zaprezentują się najlepsi polscy ilustratorzy plakaciści oraz marki związane z drukiem. Wydarzeniu będzie towarzyszyła wystawa i spotkania specjalne. Nabór wystawców na TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT! trwa do 8 lipca pod linkiem: https://targirzeczyladnych.pl/form/freshxprint/ .

Największa coroczna edycja Targów Rzeczy Ładnych - TRŁ ZIMA! - odbędzie się 5-6 grudnia. Na prawie 4000 m2 zaprezentuje się ponad 270 starannie wyselekcjonowanych wystawców. Częścią wydarzenia będzie specjalna strefa przygotowana wraz z magazynem ELLE Polska, w której zaprezentują się wybrani projektanci i marki znane ze stron tego pisma

I wreszcie nowość - Targi Rzeczy Ładnych po raz pierwszy ruszają w Polskę i zapraszają na Śląsk, gdzie 19-20 grudnia odbędzie się premierowa edycja TRŁ KATOWICE!. Spotkamy się w otoczeniu znakomitej architektury prestiżowego Międzynarodowego Centrum Kongresowego, tuż obok kultowego Spodka, sali koncertowej NOSPR i Muzeum Śląskiego.

  • Od lat marzyliśmy o ruszeniu z TRŁ w Polskę i odwiedzeniu miast, które uwielbiamy i które uwielbiają dobry design. Dlatego ogromnie się cieszymy, że po raz pierwszy w historii możemy zaprosić na TRŁ KATOWICE! Tak jest! To pierwsza prawdziwa edycja TRŁ w południowej Polsce, w drugiej największej polskiej aglomeracji. Uwielbiamy dobrą architekturę, dlatego nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego otoczenia niż MCK, w którym na prawie 3000 m2 zaprezentujemy najlepsze polskie marki, projektantów, ilustratorów i design, z którego po prostu jesteśmy dumni. Wydarzenie odbędzie się 19-20 grudnia, w ostatni przedświąteczny weekend - idealny na prezentowe zakupy dla siebie i bliskich - mówią Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski. - Oczywiście podczas wszystkich wydarzeń będziemy przestrzegali obowiązujących pandemicznych przepisów i zaleceń - komfort i bezpieczeństwo odwiedzających oraz wystawców były i będą dla nas najważniejsze. Dołożymy starań, żeby udział w TRŁ był dla wszystkich jak najbardziej bezpieczny i zgodny ze wszystkimi standardami. Mamy wielką nadzieję, że sytuacja zdrowotna w pełni wróci do normy, a ta jesień będzie najciekawszą i najważniejszą w całej historii Targów Rzeczy Ładnych - dodają organizatorzy TRŁ.

 

- - - - - - - - - - -

 

TRŁ FRESH!

5-6 września

Centrum Koneser, Warszawa

Wstęp: 10 zł (na obie imprezy obowiązuje jeden bilet)

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/958735014561412/

Sprzedaż biletów od 30 czerwca za pośrednictwem https://goingapp.pl/

 

TRŁ PRINT!

5-6 września

Centrum Koneser, Warszawa

Wstęp: 10 zł (na obie imprezy obowiązuje jeden bilet)

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/700597887420140/

Sprzedaż biletów od 30 czerwca za pośrednictwem https://goingapp.pl/

 

TRŁ ZIMA!

5-6 grudnia

Centrum Koneser, Warszawa

Wstęp: 10 zł

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/637980940395249/

Sprzedaż biletów od 30 czerwca za pośrednictwem https://goingapp.pl/

 

TRŁ KATOWICE!

19-20 grudnia

Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Katowice

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/1353747814824589/

Sprzedaż biletów od 30 czerwca za pośrednictwem https://goingapp.pl/

 

 

Organizator:

Ładne Rzeczy sp. z o.o. sp. komandytowa

Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska, Paweł Stremski

 

Więcej informacji:

WWW: targirzeczyladnych.pl

FB: facebook.com/targirzeczyladnych

INSTAGRAM: @targirzeczyladnych

MAIL info@targirzeczyladnych.pl

„Jesień będzie ładna”Targi Rzeczy Ładnych ogłaszają 4 nowe wydarzenia i debiutują na Śląsku!
Ocena: 5.0 Głosów: 1
comments powered by Disqus