ARCHITEKTURA - Obiekty Użyteczności Publicznej

ARCHITEKTURA - Obiekty Użyteczności Publicznej

Kategorie: Informacje prasowe

Virtus Studio zaprasza do udziału w nowym cyklu spotkań na temat uniwersalnych rozwiązań dla budownictwa. Ideą konferencji jest stworzenie platformy spotkań architektów, projektantów, deweloperów, oraz kierowników działów inwestycji obiektów użyteczności publicznej z producentami.

Na konferencji można zapoznać się z różnymi aspektami projektowania, między innymi odpowiemy na pytania, jakie podstawowe wymogi powinny być spełnione podczas procesów projektowania i wznoszenia każdego typu budynku. Jakie są ekonomiczne technologie i systemy budowlane oraz innowacje materiałowe na różnych etapach realizacji inwestycji.

Spotkania te mają również na celu promocję najciekawszych projektów polskiej architektury w ostatnich latach. W tym roku odwiedzimy niezwykle ciekawe miejsca EC1 w Łodzi Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku Filharmonia Szczecińska w Szczecinie Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia NOSPR w Katowicach Centrum Konferencyjne Muranów w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu

Pierwsza Konferencja ARCHITEKTURA odbędzie się już 31 marca w Łodzi. Gościem specjalnym będzie twórca projektu rewitalizacji i adaptacji zabytkowej elektrowni EC1 na cele kulturalno-artystyczne w Łodzi - Pan Rafał Mysiak z Home of Houses.

Więcej szczegółów
www.virtus.com.pl

ARCHITEKTURA - Obiekty Użyteczności Publicznej
Ocena: 0 Głosów: 0
comments powered by Disqus