Światowa marka na straży porządku! Przekonaj się, jaki potencjał drzemie w zaawansowanych urządzenia

Światowa marka na straży porządku! Przekonaj się, jaki potencjał drzemie w zaawansowanych urządzenia

Kategorie: Informacje prasowe
To niesamowite, że do sprzątania tak dużych powierzchni, jak hipermarkety, dworce kolejowe czy hale produkcyjne wystarczy jeden człowiek i bardzo dobrze przemyślana maszyna. Prąd elektryczny, odrobina środka czyszczącego i trochę wody to pełen przepis na efektywne sprzątanie! Sama próba wyobrażenia sobie, ile pracy ludzkiej i nakładów finansowych pochłonęłaby ta sama praca w tradycyjnym wydaniu (czyli z użyciem mopa i wiaderka), może przyprawić o zawrót głowy.

Szorowarka karcher to owoc pracy czołowych specjalistów w branży!

Pewnie nieraz zastanawiało cię, co to za urządzenie, które zdarza ci się obserwować na zakupach w supermarkecie, kiedy uśmiechnięty pracownik prosi cię gestem, abyś puścił go przodem w alejce. Droga, którą pozostawia za sobą w przeciwieństwie do jeszcze niewysprzątanego podłoża, wyróżnia się nieskazitelną czystością i miłym, świeżym zapachem? Jeśli tak, to możesz mieć pewność, że właśnie obserwowałeś przemysłową szorowarkę w trakcie pracy. 

Produkty Karcher do czyszczenia podłóg to jedne z najbardziej rozpoznawalnych tego typu urządzeń na rynku. Marka zasłużyła sobie na uznanie klientów niepodważalnie wysoką jakością wyrobów oraz zastosowaniem nowoczesnych i jednocześnie gruntownie przetestowanych technologii. Jako że marka Karcher ma swoje początki w latach 30 XX wieku i jest liderem sprzedaży w branży sprzątającej, to nie jest niespodzianką, że jej kierownictwo i pracownicy o czystości wiedzą dosłownie wszystko. Szorowarki Karcher dostępne na Erpixkarcher24.pl są niekwestionowanym cudem techniki, a fakt ten potwierdzają setki tysięcy zadowolonych użytkowników na całym świecie!

Który spośród produktów Karcher do sprzątania wybrać dla siebie?

Podczas wyboru urządzenia dopasowanego do twoich potrzeb, musisz pamiętać, że szorowaki Karcher to cała gama sprzętów bardzo zróżnicowanych pod wieloma względami. Do dyspozycji klientów firma przygotowała między innymi propozycje urządzeń ręcznych w postaci wózków czyszczących, które zdają egzamin celująco, kiedy stosowane są do pielęgnacji niewielkich powierzchni użytkowych. Z kolei do sprzątania dużych pomieszczeń, hal sprzedażowych i produkcyjnych, zaleca się zastosowanie tzw. rydwanów step on, oraz maszyn w pełni samobieżnych. 

Podstawowe modele szorowarek przypominają nieco masywny odkurzacz pionowy, podczas gdy te najwyższe są samodzielnymi, zasilanymi akumulatorowo pojazdami, wyposażonymi w wygodne siedzisko i mogącymi obsłużyć naprawdę pokaźne areały zabrudzonych powierzchni.


Czego potrzeba, by w pełni wykorzystać potencjał urządzeń do sprzątania Karcher?

Szorowarki Karcher skonstruowane są w taki sposób, by maksymalizować zadowolenie użytkowników decydujących się na zakup maszyny. Z czego owo zadowolenie może wynikać? Z ograniczenia kosztów!

Można łatwo wytłumaczyć to na przykładzie właściciela hotelu, który do utrzymania porządku w swoim obiekcie potrzebuje jednakowo urządzenia, które zapewni higieniczną czystość zaplecza kuchennego, świeżość wykładzin w pokojach hotelowych oraz wysoki połysk podłóg w reprezentacyjnym foyer. Dzięki specjalistycznemu osprzętowi, który dedykowany jest specjalnie szorowarkom Karcher — jedna, dobrze dobrana maszyna może poradzić sobie z wszystkimi wymienionymi zadaniami! Wystarczy zakupić odpowiednią chemię, końcówki i zabierać się do pracy!  

Chcesz dowiedzieć się więcej? Kadra doradców sklepu erpixkarcher24.pl chętnie odpowie na wszystkie twoje wątpliwości i doradzi wybór szorowarki, która ułatwi funkcjonowanie twojej firmy!

Światowa marka na straży porządku! Przekonaj się, jaki potencjał drzemie w zaawansowanych urządzenia
Ocena: 5.0 Głosów: 1
comments powered by Disqus