Pomysł na łazienkę w nowoczesnym stylu

Pomysł na łazienkę w nowoczesnym stylu

Nowoczesna aranżacja to świetny pomysł na rozmaite wnętrza. Sprawdza się zarówno w przypadku salonu, kuchni, czy jadalni, jak i w łazience. Jeśli potrzebny jest wam pomysł na łazienkę, która zaskoczy was swoją funkcjonalnością i pięknym wyglądem, koniecznie przeczytajcie ten artykuł. Podpowiemy, jakie są obecnie trendy w urządzaniu łazienek i jak sprawić, by pomieszczenie to było funkcjonalne, wygodne i jednocześnie świetnie wyglądało. Nie musicie decydować się na indywidualny projekt łazienki, by cieszyć się z luksusu posiadania modnego, nowoczesnego wnętrza. Wystarczy, że zaczerpniecie inspirację z zaprezentowanych tu łazienek, a stworzycie łazienkę na miarę swoich oczekiwań, potrzeb i możliwości.

Projekt w industrialnym klimacie

Dla miłośników fabryk i industrialnych klimatów przygotowana została ta piękna łazienka. To bardzo niecodzienny pomysł na łazienkę, bo stosunkowo niewiele osób decyduje się na styl industrialny. W tym przypadku mamy do czynienia z wnętrzem nie tylko nowoczesnym, ale i podkreślającym indywidualny styl mieszkańców domu. Wybór na ściany betonu architektonicznego nadaje pomieszczeniu ciekawego, bardzo nowoczesnego wyglądu, którego nie powstydzi się żadna osoba kochająca industrialne klimaty.

Zobacz - Płytki drewnopodobne do łazienki – zalety i zastosowanie

Prosto i stylowo

aranżacja łazienki

fot. Marzena Korbut - Łazienka w nowoczesnym sylu

Pomysł na łazienkę w nowoczesnym stylu powinien przede wszystkim wykorzystywać główne założenia stylu. Musi uwzględnić zatem, by projektowana łazienka urządzona była w sposób prosty, praktyczny i wygodny, z dużym naciskiem na funkcjonalność wnętrza. Tego typu założenia świetnie zostały wykorzystane w przedstawionym na zdjęciu projekcie łazienki. Pomysł na łazienkę firmy MK Design to przede wszystkim prostota w eleganckim wydaniu. Funkcjonalne meble i armatura łazienkowa dodają wnętrzu wyjątkowego stylu i pięknego, wyszukanego wyglądu.

Pomysł na łazienkę z mozaikowym lookiem

łazienka inspiracje

fot. Luxum - Świetlista mozaika i białe wyposażenie

Jednym z najmodniejszych w ostatnim czasie trendów jest łazienka z mozaiką w roli głównej. I choć nie jest to pomysł, który zachwyci każdego, jednak ma on swoich zagorzałych zwolenników. Jeśli jesteście osobami praktycznymi, a przy okazji nieco tradycyjnymi, dla których łazienka bez płytek nie istnieje, możecie pokusić się o taki lub podobny projekt, w którym posłużycie się mozaiką. Dzięki świetnym, kontrastowym połączeniom łazienka zyska nowoczesny look, w tradycyjnej, bądź co bądź formie. Brzmi dobrze? I tak też z pewnością wygląda. To świeży sposób na aranżację wnętrza, a jednocześnie doskonały pomysł na łazienkę.

Zobacz również - Prysznic bez brodzika w nowoczesnej łazience

Łazienka z drewnianymi akcentami

projekty łazienki

fot. Patryk Kowalski - ul. Siedmiogrodzka

Popularność drewna i drewnianych elementów sprawiła, że drewniane wyposażenie i dodatki z impetem wkroczyły do naszych łazienek. Od razu też aranżacje łazienek zachwyciły wszystkie osoby szukające pomysłu na łazienkę nowoczesną i ekologiczną jednocześnie. Drewniane elementy sprawdziły się bowiem we wszystkich aranżacjach, w których duży nacisk stawia się na naturę i naturalność, poczynając od wnętrz naturalistycznych, na wnętrzach eko i tradycyjnych kończąc. Takie łazienki, które wykorzystują drewno w swoich aranżacjach, to prawdziwa perełka aranżacyjna. Powód jest prozaiczny – drewno jest i będzie zawsze w modzie.

Zdjęcie głóne - ZAWICKA-ID - Projekt

Zapisz
Pomysł na łazienkę w nowoczesnym stylu
Ocena: 5.0 Głosów: 4

Tagi

comments powered by Disqus