Siedemjeden Architekci Pracownia Projektowa ID: 251

Odwiedzin: 2952

Siedemjeden Architekci Pracownia Projektowa tworzy dwóch kreatywnych architektów z ponad 7-letnim doświadczeniem w branży. Łukasz Redel i Tomasz Pelc mają na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia zdobyte na polskich i zagranicznych konkursach architektonicznych a także współpracę przy dużych projektach we wrocławskich i brytyjskich biurach projektowych (np. Sky Tower we Wrocławiu, BMX Arena w Manchester, Igrzyska Olimpijskie w Londynie).

Siedemjeden Architekci Pracownia Projektowa oferuje:

- szeroko pojęte projektowanie ( budowlano - inwestycyjne: budynków mieszkaniowych jedno- i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej oraz budynków przemysłowych a także projektowanie graficzne, użytkowe, urbanistyczne, wnętrz oraz projektowanie krajobrazu),
- doradztwo w zakresie projektowania nowych obiektów budowlanych a także już istniejących ( rozbudowy, przebudowy, nadbudowy, modernizacji oraz przystosowania do innej funkcji),
- całościową obsługę inwestycji na każdym etapie jej budowy (począwszy od inwentaryzacji budowlanych i architektonicznych, sporządzania wniosków i uzyskiwania pozwoleń, przez opracowanie projektu budowy i zagospodarowania wnętrz oraz przyległego terenu, nadzór nad pracami, kończąc na sporządzaniu specyfikacji technicznej wykonania i odbioru obiektu).

Projektujemy nieszablonowe budynki i wnętrza, w oparciu o najnowsze oprogramowanie Autodesk REVIT (BIM) i AutoCAD. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i skorzystania z szerokiej oferty usług.