Rewaco ID: 320

Odwiedzin: 2435

Firma REWACO Sp. z o.o. powstała w 1987 r. jako wielobranżowe biuro projektów. Podstawową działalnością Biura jest świadczenie usług projektowych dla szeroko rozumianego rynku budowlanego.

Biuro REWACO posiada pozwolenie na działalność zawodową w zakresie projektowania w budownictwie wydane przez Urząd Wojewódzki w Toruniu z dnia 15.12.1987 r. Posiadamy również liczne referencje od inwestorów dla których wykonywaliśmy projekty. Zatrudniamy wysokokwalifikowany, wielobranżowy zespół projektantów. Przy wykonywaniu prac projektowych wykorzystujemy najnowsze zdobycze techniki zarówno w zakresie materiałów budowlanych jak i urządzeń.

Biuro REWACO przez 26 letni okres działalności stworzyło własną bibliotekę norm i literatury technicznej oraz katalogi materiałów budowlanych łącznie z informacjami o producentach. Posiadamy również własny Zespół Sprawdzający dokumentację projektową. Inwestorowi jesteśmy w stanie przygotować kilka wersji materiałowych dla każdego projektu (zamierzenia inwestycyjnego). Jesteśmy otwarci na wszelkie nowinki techniczne i życzenia zamawiającego.

.....::::: ZAPRASZAMY:: DO :: WSPÓŁPRACY :::::.....