PROJEKTOWA ODNOWA Studio Projektowe Anna Wyczółkowska-Jarzębska ID: 1158

Odwiedzin: 1043

PROJEKTOWA ODNOWA to studio projektowe zajmujące się projektowaniem i aranżacją wnętrz.

Misją Studio jest kształtowanie przestrzeni w sposób komfortowy i jednocześnie estetyczny. Celem natomiast jest zadowolenie inwestorów i użytkowników projektowanych wnętrz.

Każdy realizowany prze Studio projekt traktowany jest indywidualnie ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań klientów.

Studio projektowe PROJEKTOWA ODNOWA zajmuje się architekturą wnętrz mieszkalnych i komercyjnych tj. domów, mieszkań, apartamentów oraz powierzchni handlowych, usługowych, biurowych, hotelowych.

PROJEKT ON –LINE powstał z myślą o Tych, którzy w prosty sposób chcąc zmienić, poprawić lub stworzyć od nowa aranżację przestrzeni, w której mieszkają lub pracują. Wszystko to możliwe jest bez wychodzenia z domu, bez wizyt projektanta. Wystarczy poświęcić chwilę na wypełnienie ankiety, przygotowanie rysunku z pomiarami. Kontaktując się za pośrednictwem internetu eliminuje się czas i środki potrzebne na dojazd do klienta co powoduje zmniejszenie kosztów. Dzięki temu wykonanie metamorfozy przestrzeni czy też mniejszego projektu możliwe jest bez większych nakładów finansowych.

więcej na www.projektowaodnowa.pl