Pracownia wnętrz Onyks Anna Oniszk-Popławska ID: 1253

Odwiedzin: 897

Moimi klientami są osoby ciekawe świata, podróżujące do różnych ciekawych miejsc. Pomagam im przenieść wspomnienia z dalekich podroży do nowoczesnego wnętrza. Pomagam im w stworzeniu odpowiedniego klimatu wnętrza, wybraniu materiałów, rozplanowaniu układu funkcjonalnego, wykonaniu rysunków wykonawczych i w kontaktach z ekipą remontową. 

Na co zwrócić uwagę szukając architekta wnętrz? Gdy zadzwonisz do mnie zapytam się o budżet jakim dysonujesz na remont wnętrza. Budżet na wykończenie wnętrza to średnio 2000 zł za m2, z czego usługa projektu wnętrza stanowi zaledwie 5% tej kwoty. Warto dowiedzieć się również czy nadajemy na tych samych falach, poznać zakres oferty i ocenić czy warto rozpocząć współpracę.


Jak długo trwa proces projektowy? Projekt wnętrza nie powstaje w 1 dzień - to ciąg działań- zaczynamy od rozmowy (w sumie jest 6-8 spotkań), potem są wizualizacje a kończymy na projektach wykonawczych i nadzorze autorskim. W sumie teoretycznie projekt mieszkania to 10-15 tygodni od momentu przystąpienia do prac projektowych do przekazania projektu w formie papierowej.


Ile kosztuje projekt wnętrza? Otrzymasz indywidualną wycenę projektu oraz wzór umowy w której będą wyszczególnione etapy, terminy, zakres prac projektowych i warunki płatności. Dysponuję wzorem umowy, a każdą ofertę wyceniam indywidualnie.  Na dobrego architekta wnętrz czeka się tak, jak czeka się na ekipę remontowo-budowlaną. Aby zarezerwować termin należy jednak spotkać się i podpisać umowę, w ten sposób obie strony mają pewność, że projekt rozpocznie się w planowanym terminie.

Czy terminy trzeba rezerwować? Aby zarezerwować termin należy jednak spotkać się i podpisać umowę, w ten sposób obie strony mają pewność, że projekt rozpocznie się w planowanym terminie.

Czy mogę zamówić same wizualizacje bez projektu? Moja usługa jest kompleksowa - oznacza to, że wizualizacje są odzwierciedleniem wielu godzin rozmów, przemyśleń i doboru konkretnego wyposażenia