Polak Studio Projektowanie Wnętrz ID: 1181

Odwiedzin: 827

Polak Studio Projektowanie Wnętrz

Polak Studio dostarcza systemowe usługi projektowania wnętrz – studio funkcjonuje już od 2007 roku i od tego momentu proponuje interesantom usługi skupione na estetyce wnętrz.

Urządza przestrzenie w domach, firmach, a także innych obiektach, w tym w użyteczności publicznej. Każdy plan stworzony przez Polak Studio jest doskonałym połączeniem pasji oraz wiedzy.

Oferta studia jest rozległa i zawiera wszechstronne usługi projektowe, biorąc pod uwagę specjalne oczekiwania swoich klientów. To szczególnie jednostkowe konsultacje planistyczne, sporządzanie planów koncepcyjnych i wykonawczych, całościowa obsługa inwestycji z ramienia klienta, dozór nad projektem. Oferta ujmuje także projekty mebli na zamówienie, projekty instalacji elektrycznej, CO i hydraulicznej.

Swoje usługi Polak Studio adresuje co więcej do interesantów biznesowych – modernizuje i planuje powierzchnie w biurach, obiektach handlowych, hotelowych, pozwalając swoim interesantom na pozyskanie zadbanej i ergonomicznej przestrzeni.

Polak Studio Architekt Wnętrz – zachęcamy serdecznie do wybrania usług projektowych!