Paweł Młynek ID: 1263

Odwiedzin: 1824

O NAS

TEKTRUM Paweł Młynek to firma konstrukcyjno-budowlana powstała w 2011r. z inicjatywy CEO and Founder Pawła Młynek. Przygodę z budownictwem Paweł rozpoczął nauką w Liceum Zawodowym o profilu Renowator Zabytków Architektonicznych. Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej ukończył celującymi wynikami. Ciągły rozwój zawodowy sprawił, że CEO dziś posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami, realizacją inwestycji obiektów mieszkalnych i biurowych, a także hal produkcyjnych oraz magazynowych wraz z specjalistycznymi systemami technologicznymi.

Po latach zdobywania doświadczenia zawodowego i wiedzy naukowej, a także uzyskania uprawnień do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez żadnych ograniczeń przyszedł czas na założenie nowoczesnej firmy, tworzonej przez zespół młodych, kreatywnych i ambitnych ludzi z nietuzinkowymi pomysłami. Firma zatrudnia i współpracuje z doświadczonymi inżynierami posiadającymi uprawnienia budowlane oraz wieloletnią praktykę. Wyspecjalizowana i doświadczona kadra projektantów naszej pracowni zapewnia pomoc na każdym etapie inwestycji, zarówno w trakcie fazy projektowania jak i realizacji inwestycji budowlanych oraz uzgodnień formalno-prawnych. Nasze umiejętności i wiedza pozwalają na zastosowanie niekonwencjonalnych rozwiązań technicznych, które w połączeniu z najnowszą technologią pozwalają przyśpieszyć rozwój Państwa przedsiębiorstwa, a tym samym w możliwie krótkim czasie osiągnąć zamierzony cel.

TEKTRUM Paweł Młynek świadczy usługi na terenie całej Polski. Zrzeszając wielu znakomitych specjalistów zapewniamy najwyższe usługi z zakresu projektów budowlanych oraz wykonawstwa w następujących branżach:

  • architektoniczna
  • konstrukcyjna
  • instalacji elektrycznych
  • instalacji sanitarnych
  • hydrotechniczna

Dodatkowo nasza pracowania specjalizuję się w wykonywaniu projektów budowlanych i wykonawczych w budownictwie hydrotechnicznym i wodno-melioracyjnym.

Od 2012r. zajmujemy się także usługami związanymi z nadzorem budowlanym oraz doradztwem technicznym. Pełnienie funkcji kierownika budowy oraz inspektora nadzoru w wielu inwestycjach, również autorskich projektów firmy skutkowało podjęciem działań jako INWESTOR ZASTĘPCZY. INŻYNIERIA BUDOWLANA Paweł Młynek jako specjalistyczna firma nadzoru inżyniersko-inwestycyjnego prowadzi kompleksowe zarządzanie realizacją wszelkich projektów.

"OD PROJEKTU PO WYKONAWSTWO"

Aby zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie połączyliśmy dział projektowy z działem zajmującym się wykonawstwem oraz nadzorem budowlanym, dzięki czemu inwestycje realizowane są w pełnym zakresie.

Zachowując najwyższy poziom świadczonych usług jako INWESTOR ZASTĘPCZY firma wykonuje usługi w zakresie projektowania, nadzorów budowlanych oraz wykonawstwa w województwach: dolnośląskim, opolskim, małopolskim, śląskim i lubuskim. Nasze prace wykonujemy głównie w miastach takich jak: Wrocław, Opole, Legnica, Wałbrzych, Polkowice, Lubin, Zielona Góra, Bolesławiec, Zgorzelec, Lubań, Jelenia Góra, Żary i wiele innych.

Paweł Młynek

Paweł Młynek

O nas

Odwiedzin: 767

Data: 23.11.2018