Paweł Kulesza ID: 1232

Odwiedzin: 1820

Firma Venturi Home Solutions już od 2006 roku dostarcza najwyższej jakości usługi i sprzęt z zakresu instalacji inteligentnego domu, systemów multiroom audio / video, sal kinowych i konferencyjnych oraz integracji systemów inteligentnych zarówno dla odbiorców indywidualnych jak i instytucji komercyjnych.  

LUTRON, KNX, SPEAKERCRAFT, SONOS, FIBARO, INTELIX, RUNCO, SIM-2, PARASOUND, CRESTRON, CONTROL 4.
To tylko niektóre z marek których używamy przy projektowaniu I realizacji naszych systemów. Każdy z tych producentów należy do światowej czołówki wyznaczającej standardy w naszej branży. 
Aby realizować usługi na poziomie odpowiadającym oferowanym urządzeniom regularnie uczestniczymy w szkoleniach technicznych i warsztatach. To nie tylko certyfikaty, to gwarancja naszego profesjonalizmu i wiedza dzięki której świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Na drodze rozwoju nasza firma oferuje Państwu również nowości ze świata techniki i designu.
Proponujemy Państwu nowoczesne systemy oświetlenia oparte na technologiach LED, Xenon czy Światłowodach. Posiadamy w ofercie oprawy wielu film z branzy oświetleniowej, w związku z czym jesteśmy w stanie zapoponować kompleskową usługe wraz z projektem i kosztorysem oświetlenia i możliwością nabycia opraw w naszej firmie.   

Paweł Kulesza

Paweł Kulesza

Salon firmowy

Odwiedzin: 928

Data: 9.04.2018

Paweł Kulesza

Paweł Kulesza

Kino domowe

Odwiedzin: 840

Data: 9.04.2018