Nature's Design - Produkty Natury ID: 896

Odwiedzin: 2332

Nasze samopoczucie w dużej mierze zależy od „wnętrza” – zarówno tego, które nas otacza oraz tego, które jest w nas. Dlatego też staramy się dostarczać naszym Klientom, wszystko to co niezbędne, do tego aby czuć się dobrze w pomieszczeniach, w których przebywamy oraz emanować pozytywną energią z naszego własnego wnętrza.

Produkty oferowane przez Nature’s Design – Produkty Natury muszą spełnić kryteria funkcjonalności, oryginalnego design oraz wyjątkowej estetyki i dbałości o detal.

Nasze motto to estetyka i energetyka.

Na rynku polskim jesteśmy obecni od 2010 roku, dostarczając naszym klientom wyjątkowe produktu szklane do ich domów i mieszkań. Od niedawna wzbogaciliśmy naszą ofertę również o:

zielone i żywe ściany – które pozwalają znaleźć się blisko natury, nawet w najbardziej zatłoczonych metropoliach
dekoracyjne płyty zapachowe – jedyne w Polsce, nadające unikatowy, przyjemny oraz przede wszystkim naturalny zapach i klimat pomieszczeniom (bogaty wybór)
nietypowe rozwiązania dekoracyjne i wykończeniowe, dla ścian i podłóg – dające niezmierzoną ilość oryginalnych i niepowtarzalnych wykończeń przestrzeni
urządzenia sanitarne Puraseo – których funkcjonalność i unikatowa możliwość dopasowywania wysokości, stają się niezwykłym udogodnieniem
dodatkowe produkty związane ze sferą dźwięku i muzyki

Oferujemy również odrestaurowane meble – oryginalne i unikatowe przedmioty typu vintage, a także wyjątkowe przedmioty użytku codziennego ozdobione niezwykłymi, niepowtarzalnymi rysunkami i grafikami.
OD 2010 W POLSCE

współpracujemy na stałe z :

architektami
architektami wnętrz
księgarniami specjalistycznymi
sklepami z upominkami
sklepami z artykułami wystroju wnętrz
sklepami ze zdrową żywnością
sklepami z sokami naturalnymi
ekspertami od wina
sklepami wysyłkowymi
lekarzami
apteki
restauracjami

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.