Morad Sp. z o.o. ID: 939

Odwiedzin: 1379

Firma Morad specjalizuje się w produkcji i dystrybucji systemów aluminiowych i szklanych. Morad to nowoczesne przedsiębiorstwo, dla którego priorytetami są proces nieustannego doskonalenia, odpowiedni dobór asortymentu oraz optymalne zarządzanie siecią logistyczną w kraju i za granicą. Jesteśmy rzetelni i skrupulatni w produkcji zarówno pojedynczych profili, jak i całych systemów, np. fasad aluminiowych.


Nasze systemy i profile aluminiowe znajdują zastosowanie w wielu branżach. Wzbogacają konstrukcje i usprawniają funkcjonowanie budynków biurowych, gabinetów lekarskich, urzędów, banków oraz nowoczesnych lokali mieszkalnych. Jako producent znany na Polskim rynku cieszymy się Państwa zaufaniem i wierzymy, że poprzez ciągły rozwój i ulepszanie naszych technologii będziemy zawsze w stanie sprostać Państwa wymaganiom.

 

Co wyróżnia naszą ofertę: 

  • Jakość
  • Zasięg działań
  • Elastyczność
  • Rozwój
  • Profesjonalizm
  • Sukces
Atrakcyjność firmy opiera się na 20-letnim doświadczeniu owocującym w dostarczanie nowych, ekonomicznych rozwiązań dla branży budowniczej. Koncentrujemy się na ciągłym podwyższaniu kompetencji naszej kadry, która robi wszystko, by świadczyć usług na światowym poziomie i być na bieżąco ze wszystkimi zmianami na rynku. Nasze systemy aluminiowe cieszą się ogromnym powodzeniem i uznaniem, a poprzez szeroką gamę możliwych zastosowań jesteśmy obecni prawie na każdym kroku. Profile aluminiowe, których jesteśmy producentem, są starannie wytwarzane z materiałów wysokiej jakości. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące naszych systemów i profili aluminiowych, czekamy na Państwa uwagi i komentarze dotyczące działania naszych systemów i profili. Postaramy się również odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące naszych profili i systemów aluminiowych oraz innych wyrobów, których jesteśmy producentem.
 
 
Jako lider wśród producentów aluminiowych systemów i profili, na przestrzeni lat otrzymywaliśmy liczne wyróżnienia i nagrody: w latach 2006, 2007, 2008 i 2009 tytuł „Gazeli Biznesu”, a w 2008 roku wyróżnienie „Perła Kaszub” przyznane przez Starostę Kartuskiego za ciągły rozwój przedsiębiorstwa i wieloletnie świadczenie usług o wysokim standardzie.
 
 
Posiadamy 13 oddziałów krajowych oraz 3 oddziały zagraniczne, zlokalizowane na Słowacji, w Czechach, a także na Litwie. Główną siedzibą firmy Morad jest placówka, znajdująca się w Kartuzach w województwie pomorskim.
 
 
Jesteśmy producentem wytrzymałych i profesjonalnych towarów. Produkujemy systemy i profile na zamówienie, umiejętnie dostosowując się do potrzeb rynkowych. Obsługując firmy, przedsiębiorstwa i duże korporacje wyrobiliśmy sobie markę profesjonalnego producenta. Nie staramy się wprowadzać naszego towaru na rynek detaliczny, dzięki czemu nasze usługi i produkty mają dla klienta charakter prestiżowy.