modullar ID: 691

Odwiedzin: 4410

Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest nasze otoczenie. Projektowanie wnętrz to nie tylko nasza pasja, to także wyzwanie, aby sprostać Państwa oczekiwaniom, stworzyć przestrzeń, która będzie maksymalnie funkcjonalna i mądrze rozwiązana.
Staramy się, aby projekty wnętrz w sferze estetyki oddawały Państwa styl życia, pasje i zainteresowania, a w sferze funkcjonalnej odpowiadały na wymagania dnia codziennego.
Fascynują nas wnętrza proste, wykończone naturalnymi materiałami, pełne równowagi i ładu. Lubimy, kiedy przestrzeń jest tłem dla nietypowego akcentu przyciągającego uwagę, czasami w ramach żartu, czasem zupełnie serio. Kochamy się w prostocie modernizmu, nie zapominając jednak o potrzebie ciepła domowego ogniska.
Wnętrze idealne to wnętrze harmonijne. Projekt idealny to taki, który uwzględnia ludzi i ich codzienność. Czysta forma umożliwia nadanie funkcji, szukamy równowagi pomiędzy pięknem a użytecznością. Staramy się aby nasze projekty wnętrz nie dążyły ślepo za chwilową modą, z trendów wyłapujemy to, co ma szanse stać się ikoną designu. Aby wciąż zaskakiwać naszych klientów regularnie jeździmy na targi do Mediolanu, które są dla nas niewyczerpanym źródłem inspiracji.
Każde nowe mieszkanie do urządzenia, dom do remontu, apartament do zaaranżowania to nowe wyzwanie, wymagające pełnego zaangażowania.
Architektura wnętrz to sztuka łączenia rzeczywistości z marzeniami,sprawiania abyśmy otaczali się pięknem, które jednocześnie jest funkcjonalne. We wnętrzu nic nie powinno być przypadkowe, pozbawione znaczenia. Każdy przedmiot ma swoją rolę, a my staramy się ją mu przypisać.
modullar

modullar

Kawalerka na Żoliborzu

Odwiedzin: 3663

Data: 2.06.2015

modullar

modullar

Mieszkanie przy Pl. Hallera

Odwiedzin: 3213

Data: 2.06.2015

modullar

modullar

Mieszkanie na osiedlu Biały Kamień

Odwiedzin: 2525

Data: 2.06.2015

modullar

modullar

Mieszkanie na Białołęce

Odwiedzin: 4106

Data: 2.06.2015

modullar

modullar

Mokotowska

Odwiedzin: 1728

Data: 12.05.2015

modullar

modullar

Mokotów - Cybernetyki

Odwiedzin: 1745

Data: 12.05.2015

modullar

modullar

Zacisze

Odwiedzin: 2970

Data: 12.05.2015