mess architects ID: 789

Odwiedzin: 2900

mess architects to pracownia projektowa zajmująca się głównie architekturą wnętrz, architekturą oraz grafiką i wzornictwem przemysłowym. Grupa projektowa mess działa już od roku 2008. Przygotowując każdy projekt, ściśle współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym jak i inwestorem komercyjnym. Założeniem kluczowym jest dla nas wypracowanie relacji, w których oczekiwania inwestora oraz doświadczenie i styl projektowania mess architects przekładają się na efektywną współpracę i stworzenie ponadczasowych, prostych i funkcjonalnych projektów.

 
„Dobry dizajn jest konsekwentny aż do najmniejszego detalu.

Niczego nie można pozostawiać samowoli i przypadkowi.

Dokładność i rzetelność projektowania są w końcu wyrazem 

szacunku dla użytkownika.”

                                                                   Dieter Rams.

 W naszej pracy staramy się kierować prostymi zasadami, chętnie wychodząc naprzeciw wszelkim wyzwaniom. Z założenia poszukujemy najprostszych, ale jednocześnie innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym nasze projekty nabierają ponadczasowego wymiaru. Precyzja i perfekcja w dopracowywaniu detalów, w doborze najlepszych materiałów czy odpowiedniego światła to procesy, dzięki którym jesteśmy w stanie trafnie odpowiedzieć na konkretne potrzeby klienta, tworząc projekty ciekawe, nowatorskie, o indywidualnym charakterze. Szanując niezastąpione wzorce i idee prekursorów i współczesnych przedstawicieli architektury minimalizmu, w naszej pracy staramy się kultywować uczciwość wobec formy i jakości materiałów. W naszym przekonaniu, im budulec bardziej naturalny, tym bardziej odporny na przemijające chwilowe trendy w architekturze i wnętrzarstwie.

Oferta:

Oferujemy projekty w pełni kompleksowe, począwszy od wnikliwej analizy indywidualnych oczekiwań inwestora, poprzez projekt koncepcyjny, projekt wykonawczy, aż po nadzór autorski nad jego realizacją i pomoc w doborze odpowiedniego wyposażenia. Dzięki licznym kontaktom ze sprawdzonymi wykonawcami, oferujemy usługi różnych specjalistów na etapie realizacji każdego projektu. Wykonujemy projekty zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla inwestorów korporacyjnych w zakresie przestrzeni komercyjnych, takich jak hotele, sklepy, biura, restauracje czy kluby.

mess architects

mess architects

projekt | studio | loft

Odwiedzin: 1232

Data: 22.02.2016

mess architects

mess architects

Projekt wnętrza domy pod Łodzią

Odwiedzin: 2883

Data: 20.01.2016

mess architects

mess architects

projekt wnętrza loftu

Odwiedzin: 1999

Data: 20.01.2016

mess architects

mess architects

projekt wnętrza mieszkania typu studio

Odwiedzin: 1616

Data: 20.01.2016

mess architects

mess architects

Projekt wnętrza mieszkania

Odwiedzin: 1355

Data: 20.01.2016

mess architects

mess architects

projekt wnętrza mieszkania w Łodzi

Odwiedzin: 5017

Data: 20.01.2016