Magia Wnętrz ID: 697

Odwiedzin: 1562

W swojej ofercie mamy tapety, tkaniny dekoracyjne w tym obiciowe, ściany strukturalne, panele i ściany 3D, podłogi obiektowe, farby do ścian i podłóg ale i do stylizacji i renowacji mebli. 
W naszym asortymencie mamy rzeczy  takich marek i projektantów jak: Sanderson , Osborne&Little, Nina Campbell, Matthew Williamson, Khroma, Zinc, Arte, Designers Guild, Eijffinger, Casamance, Camengo, Cristiana Masi, Graham&Brown, Roberto Cavalli home, Versace home, Ralph Lauren, Rasch, Sirpi, Murella, Wallswork, Texdecor, Lutece, Mr Perswall, Italvelluti, Sekers, Sibu, Vescom, Farbo, Dekoma, Fargotex, Vadain, Rad Pol, Ridex, Alhambra, Today, Cosmonova, Foldecor, Fluffo, Ligne Pure, Formosa, Meoded (Crystal Brush, Saphhire Metallic), Antica Signoria.

Projektujemy piękne i niepowtarzalne wnętrza. Projektujemy nowocześnie ale także kochamy stare meble z duszą i swoja własną historią. Zajmujemy się ich renowacją i stylizacją.
 
W sprzedaży mamy piękne i unikatowe stare meble po renowacji już gotowe jak również istnieje możliwość wyboru innej kolorystyki na życzenie klienta.

Prowadzimy warsztaty w zakresie renowacji i stylizacji mebli.
 
W swojej ofercie posiadamy farby Chalk Paint by Annie Sloan. To cudowne farby kredowe o różnorodnym zastosowaniu i niepowtarzalnych odcieniach. Warto wiedzieć,że te niezwykłe dekoracyjne kolory zostały zaczerpnięte z różnych epok historycznych lub są charakterystyczne dla jakiegoś zakątku świata. Annie Sloan ma w swojej ofercie 33 kolory podstawowe ale z ich połączenia można wyczarować praktycznie nieskończoną paletę.