MAAKK STUDIO ANNA KAMECKA ID: 999

Odwiedzin: 2321

Projekt wnętrza.

 

Jeżeli planują Państwo remont lub budowę domu, lokalu usługowego i chcą Państwo uzyskać efekt ponadczasowy, nowoczesny - zapraszam do współpracy. Moja pracownia projektowa wykonuje kompletne projekty wnętrz wraz z fotorealistycznymi wizualizacjami. Współpracujemy ze specjalistami z różnych branż, zwracamy szczególną uwagę na dokumentację techniczną, by efekt końcowy, był jak najbardziej zadowalający.

        Projektujemy wnętrza prywatne oraz użyteczności publicznej. Wykonujemy profesjonalne wizualizacje, dokumentację wykonawcza projektu, która pozwala na zrealizowanie wnętrza zgodnie z wizualizację. Pełnimy też na życzenie klienta nadzór autorski nad postępami prac, organizujemy pracę ekip wykończeniowych, wykonujemy wyceny, pomagamy w dokonywaniu zamówień.

 

Dlaczego warto zlecić projekt wnętrza specjalistom z zakresu projektowania?

 

Jeżeli mają Państwo pomysł na wnętrze lecz nie zupełnie wiedzą Państwo od czego zacząć, dobrą decyzją będzie powierzenie projektu w ręce doświadczonego projektanta wnętrz. Proces budowy wymaga od inwestora podjęcia szeregu ważnych decyzji z zakresu instalacji, rozmieszczenia ścian, układu funkcjonalnego, które mają wpływ na końcowy efekt inwestycji. Projektant wnętrz jest w stanie przewidzieć i zaplanować najdrobniejszy szczegół z zakresu instalacji branżowych, prac wykończeniowych oraz całej oprawy dekoratorskiej. Zamawiając wizualizację wnętrza mają Państwo pełen obraz efektu końcowego, który nie zawsze jest przewidywalny jeśli na własną rękę podejmuje się pewne poszczególne decyzje.

 

Minimum zaangażowania maksimum efektów.

 

Kolejnym plusem zatrudnienia architekta jest to ,że nasze zaangażowanie w projekt może być minimalne. Jeżeli są Państwo osobami ceniącymi swój czas, warto powierzyć pracę architektowi, który w zależności od postanowień zawartej umowy jest w stanie w większości wyręczyć Państwa w formalnościach, setkach drobnych decyzji, z którymi będą Państwo musieli się liczyć budując dom lub urządzając biuro.

wystarczy zaakceptować wizualizację, a projektant przedstawi ekipom wykończeniowym dokładny projekt oraz pomoże je zorganizować. Często zdarza się, że klienci chcąc uzyskać jak najlepszy efekt powierzają w ręce projektanta nadzór nad wykonywaniem prac, spotkania z wykonawcami, wyceny oraz końcowe negocjacje cen. 

 

Za błędy trzeba płacić...

 

Często inwestorzy dochodzą do wniosku, że koszt wynajęcia projektanta jest podobny do kosztu jaki ponieśli przy drobnych przeróbkach, źle wyglądających kolorach ścian, które trzeba było przemalować, lub nieprzewidzianych elementach wykończenia, z którymi już niestety nic nie da się zrobić...

Należy nadmienić,że wybór architekta wnętrz ma swoje podparcie ekonomiczne. Wnętrza dobrze zaprojektowane powodują, że nieruchomość zyskuje na wartości. Inwestycja w architekta wnętrz zawsze się zwraca i przynosi widoczne korzyści głównie estetyczne ale również w zakresie ergonomii i funkcjonalności.

 

Kilka słów o mnie.

 

Jestem architektem wnętrz z zawodu oraz z zamiłowania. Projektowanie wnętrz to moja pasja. Doświadczenie zdobywałam pracując w jednym z najlepszych biur projektowych w Polsce. Aktualnie moja autorska pracownia stacjonuje w Lubinie w woj. Dolnośląskim. Wykonuję projekty w całym kraju, nadzór pełnię głównie w promieniu 200 km. Do każdego projektu oraz inwestora podchodzę indywidualnie z pełnym zaangażowaniem. Współpracuję z wieloma wykonawcami. Najważniejsza jest dla mnie twórcza praca, niepowtarzalny klimat,  zadowoleni klienci oraz same dobre realizacje. Zapraszam do współpracy.

 

arch. wnętrz Anna Kamecka

MAAKK STUDIO ANNA KAMECKA

MAAKK STUDIO ANNA KAMECKA

SALON Z KUCHNIĄ MAAKKSTUDIO

Odwiedzin: 1112

Data: 10.12.2016