Krzysztof Koryzno Architekt ID: 1231

Odwiedzin: 1068

Swoje usługi jako architekt oferuje na terenie województw: warmińsko-mazurskie, pomorskie oraz kujawsko-pomorskie.

Moja firma oferuje usługi w trzech dziedzinach: doradztwa, projektowania oraz analiz technicznych.

1.         DORADZTWO

Projektowanie architektoniczne to podstawa działalności mojej firmy. Wychodząc jednak naprzeciw problemom z jakimi borykają się inwestorzy rozszerzyłem swoją działalność o usługi doradcze i analityczne. Z mojego doświadczenia wiem, że pomoc architekta potrzebna jest już we wczesnej fazie inwestycji, często nawet przed zakupem działki. Dlatego opracowania i usługi, które oferuje na typ etapie, mają pomóc w odpowiedzi na pytania: jaką działkę kupić , jaki dom zbudować ?

2.         PROJEKTOWANIE

Projektowanie indywidualne obiektów budowlanych to podstawa mojej działalności. Najczęściej podejmuje zlecenia, których przedmiotem są:

  • projekty indywidualne domów jednorodzinnych
  • projekty budynków przemysłowych
  • projekty obiektów służby zdrowia
  • oraz przebudowy, rozbudowy i modernizacje

W projektowaniu budynków zwracam szczególną uwagę na kontekst, zarówno ten historyczny jak i krajobrazowy. Dlatego chętnie wykonuję projekty domów regionalnych związanych z terenami Warmii i Mazur. Ważne są dla mnie także kwestie ekologiczne, które w zestawieniu z sektorem budowlanym stają się szczególnie ważne. Projektowane przez mnie budynki, a w szczególności projekty domów jednorodzinnych i letniskowych, uwzględniają rozwiązania energooszczędne oraz użycie materiałów budowlanych o możliwie najmniejszej energii wbudowanej, oraz przyczyniające się do wykorzystania w pełni ich właściwości tworząc domy niskoenergetyczne.

Propaguję rozwiązania z obszernym wykorzystaniem drewna, jako materiału szczególnie  przyjaznemu środowisku. Dlatego oprócz tradycyjnych technologii oferuję projekty domów szkieletowych, drewnianych.

3.         ANALIZY

Jako rozszerzenie prac projektowych, oferuję szereg opracowań analitycznych związanych głównie z zagadnieniami oszczędności energii oraz oddziaływania budynku na środowisko. Dla istniejących budynków są to analizy potencjalnych oszczędności energii oraz możliwości obniżenia kosztów utrzymania.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami mojej działalności na stronie www.kkarchitekt.pl, a w razie zainteresowania do kontaktu. Z chęcią udzielę wszelkich wyjaśnień dotyczących zakresu oferowanych przeze mnie usług.