Klink International Oddział Warszawa ID: 544

Odwiedzin: 2142

Działamy na rynku od 1992 roku  co jest gwarancją naszej solidności i rzetelności. Działalność firmy jest głównie ukierunkowana na współpracę z fabrykami zagranicznymi, szczególnie z producentami kamienia naturalnego. Odróżnia nas to od wielu firm działających na rynku krajowym, a wszystko to, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów i zapewnić im dostęp do jak najszerszej gamy produktów.

 

Obecnie dzięki dynamicznemu rozwojowi, jesteśmy jednym z największych polskich (importerów/dystrybutorów) kamieni naturalnych. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz duże krajowe inwestycje. Zakończyliśmy obsługę największego centrum handlowego w Europie Środkowo-Wschodniej „Bonarka” w Krakowie – granit Kashmir White 19.000 mkw. Jak również dostarczyliśmy granit na rewitalizację starówek w Ciechanowie, Wąbrzeźnie, Wejherowie, Toruniu łącznie ok.20.000 mkw. W elementy infrastruktury drogowej jak krawężniki,  obrzeża, płyty itp. zaopatrywaliśmy firmy wykonujące: obwodnicę Olecka, Grudziądza, jak również drogi w Olsztynie, Giżycku, Augustowie i Gdyni.

 

Obsługę dużych przedsięwzięć  umożliwia nam stała i regularna współpraca partnerska z producentem płyt granitowych, który uczestniczył w realizacji inwestycji z zastosowaniem granitu wewnątrz, na zewnątrz i na fasadach budynku. Oto kilka z nich:

  • Duesseldorf Airport , Germany G603 Cristal Grey 15.000 mkw.
  • Millennium Point, Birming ham, U.K. G684 Cristal Black 5.000 mkw.
  • European Parliament, Brussels, Belgium G386 Penisula Red 30.000 mkw
  • Almere City, Holland G889,Raise Jurapana 25.000 mkw.
  • Adria Tower, Paris, France G684 Cristal Black 16.000 mkw.

 

Jesteśmy w stanie zgromadzić ilości materiału na ok. 4 miesiące przed terminem jego użycia celem dokonania odbioru jakościowego  w naszym magazynie, a wraz ze współpracującymi z nami firmami jesteśmy w stanie podjąć się wykonania części prac ułożenia płyt granitowych.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, stale rozwijamy swoją ofertę, jesteśmy w stanie sprowadzić materiały na indywidualne zamówienia, a przy tym dokładamy wszelkich starań aby artykuły w naszej ofercie były jak najwyższej jakości przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

 

Z poważaniem,

Dariusz Szymborski

Klink International Sp. z o.o.