ilumen - studio wizualizacji architektury ID: 750

Odwiedzin: 1198

Pragniemy zaproponować państwu potencjalną lepszą sprzedaż produktu poprzez atrakcyjniejszą wizualnie prezentację państwa inwestycji na rynku nieruchomości.


Zajmujemy się wykonywaniem profesjonalnych fotorealistycznych wizualizacji architektonicznych i współpracy z developerami od ponad dziesięciu lat. Doskonale rozumiemy i przykładamy największe starania do tego aby dana inwestycja była zaprezentowana jak najlepiej pod kątem graficznym według najlepszych dostępnych możliwości w zakresie wizualizacji architektonicznych zdając sobie sprawę z faktu iż często same zaprezentowanie inwestycji jest dużo bardziej ważniejsze dla klienta niż sam projekt (czasem nawet bardzo dobry) który pokazany w mało realistyczny sposób traci w oczach klienta na atrakcyjności i spotyka się z mniejszym zainteresowaniem.

Nasze wizualizacje powstają w najbardziej zaawansowanym na rynku programie renderującym V-ray, dlatego też wyróżnia je wysoki fotorealizm. Cechuje nas szybkość wykonania, terminowość i indywidualne podejście do każdego klienta.

Nasze usługi skierowane są do:

- deweloperów, inwestorów
- architektów i biur projektowych
- biur nieruchomości
- branży reklamowej
- klientów indywidualnych

W razie zainteresowania można skorzystać z bezpłatnej wyceny wykonania wizualizacji konkretnej inwestycji.

Dziękujemy za poświęcony czas.

ilumen - studio wizualizacji architektury

ilumen - studio wizualizacji architektury

ilumen

Odwiedzin: 956

Data: 16.09.2015