HSK LEDY ID: 522

Odwiedzin: 4720

HSK LEDY to polski producent sprzętu oświetleniowego w technologii LED, działający na rynku od 2010 r. jako oddział firmy HSK DATA Ltd. Sp. z o.o. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie przy ulicy Tynieckiej 118 A i C, na obrzeżach Jurajskiego Parku Krajobrazowego.

Prowadzimy produkcję, import i dystrybucję oświetlenia led do szerokiej gamy zastosowań.
Oferujemy oprawy w technologii led, wśród nich oświetlenie wewnętrzne: panele led i listwy ledowe oraz oprawy zwieszane, naścienne i dostropowe wysokiej jakości, stosowane jako oświetlenie biur, hoteli, sklepów, sal konferencyjnych oraz jako światło architektoniczne. Nasze źródła światła stosowane są również do domów, mieszkań, łazienek i pracowni.
Dostarczamy i produkujemy także oświetlenie przemysłowe i zewnętrzne: wysokiej klasy energooszczędne oprawy o wysokiej szczelności do oświetlania hal, parkingów, warsztatów, ciągów komunikacyjnych. W naszej ofercie znajdują się również latarnie, oświetlenie uliczne, parkowe, ogrodowe.

Dział projektowania oświetlenia dostarcza kompleksowe projekty oświetlenia budynków  wraz z wizualizacjami i obliczeniami (program DiaLux). Zapewniamy również pliki fotometryczne i wsparcie techniczne dla architektów i wykonawców na każdym etapie realizacji projektów. 

Nasze oprawy led produkowane są w Polsce. Wiedza i doświadczenie naszych inżynierów oraz know-how zdobyte dzięki długoletniemu działaniu na rynku sprzętu elektronicznego pozwoliły nam na zorganizowanie nowoczesnego i w pełni wyposażonego zakładu produkcyjnego w Krakowie, który wytwarza oprawy prezentowane w naszym katalogu, ale również umożliwia wykonywanie opraw na specjalne zamówienia, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Zakład HSK LEDY przy ulicy Tynieckiej realizuje pełny proces produkcji oświetlenia. W jego skład wchodzą: dział konstrukcyjny elektroniki i optyki, laboratorium, działy produkcyjne, magazyny, dział sprzedaży i dział projektowania oświetlenia.

Przy konstrukcji opraw oświetleniowych współpracujemy z renomowanymi krakowskimi projektantami form przemysłowych. Realizujemy specjalne zamówienia, w tym barrisole o dowolnym kształcie. Projektujemy również inteligentne systemy sterowania oświetleniem oraz dostarczamy moduły zasilania awaryjnego.

Możemy poszczycić się utrzymywaniem najwyższej, stabilnej jakości produktów gwarantowanej przez kontrolę procesu produkcyjnego na każdym jego etapie. Kompletne laboratorium fotometryczne znajdujące się na terenie zakładu prowadzi bieżące pomiary parametrów naszych wyrobów oraz gwarantuje wiarygodność danych katalogowych naszych produktów.

Dbałość o środowisko naturalne i działania proekologiczne wytyczają kierunek rozwoju naszej firmy. Stosujemy wyłącznie technologie przyjazne dla środowiska, a misją naszej firmy jest dostarczanie urządzeń i rozwiązań radykalnie zmniejszających zużycie energii.HSK LEDY

HSK LEDY

showroom HSK LEDY

Odwiedzin: 1665

Data: 20.10.2014

HSK LEDY

HSK LEDY

oświetlenie LED w salonie Wolksvagen

Odwiedzin: 2091

Data: 23.05.2014

HSK LEDY

HSK LEDY

LEDY HSK w salonie ferrari

Odwiedzin: 2743

Data: 23.05.2014