GLASSERIA Kopki ID: 307

Odwiedzin: 4133

GLASSERIA Kopki to pracownia szkła artystycznego oferująca wyroby szklane dekoracyjne i użytkowe oraz do celów wykończeniowych, produkowane w technologii fusingu. Jest to nowoczesna technologia polegająca na spiekaniu płaskich szkieł w różnych kolorach, w wysokiej temperaturze, z wykorzystaniem specjalistycznego pieca. Stapiane w taki sposób szkło tworzy niesamowite efekty, a przedmioty mogą być z niego wytwarzane w różnych kształtach i fakturach przy użyciu specjalnych matryc lub form. Technologia ta więc daje wręcz nieograniczone możliwości jeśli chodzi o produkcję wyrobów szklanych.

Pracownia GLASSERIA Kopki jest rodzinną firmą z mikrohutą i dekoratornią umiejscowioną w malowniczej miejscowości Kopki w województwie mazowieckim. Takie położenie pozwala na czerpanie inspiracji do wykonywanych w szkle prac wprost z otaczającej firmę przyrody. Urokliwe fauna i flora dają natchnienie i pozwalają na tworzenie ze szkła prawdziwych dzieł sztuki. Pracownia posiada już 12-letnie doświadczenie na rynku w wykonywaniu produktów z gorącego szkła. Dzięki temu oferuje klientom wyroby o najwyższej jakości i unikatowe, ponieważ każdorazowo szkło używane do wyrobu jest dostosowywane do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

W ofercie pracowni znajduje się wiele produktów wykonanych ze szkła. Każdy produkt przed zamówieniem jest szczegółowo omawiany z klientem co do jego rozmiarów, kształtu, wyglądu. Wśród produktów pracownią są m.in.:
- płyty i tafle szklane - które mogą być wykorzystane przy wykończeniu wnętrz (np. przeszklony sufit), jak i jako elementy mebli (np. szklanego stołu, szafy wnękowej),
- szklane naczynia - np. ozdobne misy, patery, talerze, szklanki i inne drobne naczynia użytkowe,
- elementy dekoracyjne wnętrz w postaci witraży, rzeźb i obiektów szklanych,
- elementy lamp

GLASSERIA Kopki

GLASSERIA Kopki

PŁYTY SZKLANE

Odwiedzin: 2240

Data: 16.04.2013

GLASSERIA Kopki

GLASSERIA Kopki

NACZYNIA SZKLANE

Odwiedzin: 2163

Data: 16.04.2013

GLASSERIA Kopki

GLASSERIA Kopki

OBIEKTY I RZEŹBY

Odwiedzin: 1886

Data: 16.04.2013

GLASSERIA Kopki

GLASSERIA Kopki

Szkło fusingowe w lampach.

Odwiedzin: 2082

Data: 16.04.2013

GLASSERIA Kopki

GLASSERIA Kopki

Szkło w nowoczesnym wnętrzu

Odwiedzin: 1941

Data: 16.04.2013