DOOMO architekci ID: 557

Odwiedzin: 2417

Doomo to indywidualne i gotowe projekty domów nowoczesnych, tworzone dla osób chcących wyróżnić się z tłumu, poszukujących ciekawych, niebanalnych pomysłów. Doomo to również nowoczesna architektura w tradycyjnej cenie - najwyższej jakości, oryginalne, autorskie projekty, których koszt zakupu i realizacji nie przekracza standardów typowego polskiego domu.

Marka stworzona została przez pracownię projektową, której trzon stanowi para architektów z wieloletnim doświadczeniem. Dysponujemy profesjonalnym zespołem uprawnionych architektów oraz inżynierów branżowych. Gwarantuje to Państwu najwyższy poziom opracowywanych przez nas dokumentacji projektowych.

projekty indywidualne

Podstawą naszej działalności są projekty indywidualne, oparte na niepowtarzalnych rozwiązaniach wynikających z Państwa oczekiwań oraz konkretnych uwarunkowań lokalizacyjnych. Planujących budowę domu zwykle zachęcamy do wyboru takiej formy projektu. Przynosi ona najlepsze rezultaty w postaci udanej realizacji. Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt. Postaramy się przedstawić ofertę dostosowaną specjalnie do Państwa potrzeb.

projekty gotowe

Na polskim rynku dużą popularnością cieszą się projekty gotowe. Mimo ogromnej ilości, większość jest do siebie podobna, sztampowa oraz ukazuje tylko skromny wycinek tego, jak może wyglądać dom jednorodzinny. Chcemy to zmienić umożliwiając Państwu większy i bardziej świadomy wybór. Dlatego zdecydowaliśmy się opracować własne, nowoczesne i oryginalne projekty. Kierujemy je do osób poszukujących czegoś więcej niż przeciętny 'katalogowiec'.

DOOMO architekci

DOOMO architekci

Dom modny

Odwiedzin: 2933

Data: 24.09.2014