Dekor Marmo ID: 681

Odwiedzin: 2051

Istniejemy na rynku od maja 2007 roku. 

W ciągu tego czasu zrealizowaliśmy wiele projektów, poznaliśmy Państwa potrzeby i oczekiwania. Staramy się razem z Waszymi sugestiami tworzyć przestrzeń w którym czujemy się wygodnie I komfortowo. 

Dzięki profilowi naszej firmy możemy z większą swobodą aranżować, stosując nowoczesne rozwiązania dekoratorskie. W projektach Łączymy tradycję ze współczesnością, sztukę z funkcjonalnością by każde wnętrze miało swój niepowtarzalny styl i charakter. 

Zajmujemy się szeroko pojętą dekoracją wnętrz od aranżacji do realizacji. Specjalizujemy się głównie w wykonywaniu wielowarstwowych technik ściennych o szczególnych walorach wizualnych które przypominają kamień naturalny, beton, piaskowiec, jedwab welur, skórę, efekt pustynny, staro tynki, przecierki bolońskie efekt sztruksu spływającej wody rdzy i wiele innych.
 

Jakie zalety mają dekoracje

Dzięki walorom estetycznym i dekoracyjnym świetnie nadają się do ekskluzywnych pomieszczeń współczesnych o nieco surowym charakterze jak też wnętrz antycznych. Nieocenioną ich zaletą jest duża trwałość co przekłada się na funkcjonalność.
Dekor Marmo

Dekor Marmo

BETON ARCHITEKTONICZNY DEKORACYJNY

Odwiedzin: 946

Data: 5.12.2016

Dekor Marmo

Dekor Marmo

Trawertyn

Odwiedzin: 1343

Data: 8.05.2015

Dekor Marmo

Dekor Marmo

Beton Architektoniczny Dekoracyjny

Odwiedzin: 1292

Data: 8.05.2015

Dekor Marmo

Dekor Marmo

Beton Architektoniczny Stiuk

Odwiedzin: 1659

Data: 27.04.2015