Daniel Kubica ID: 807

Odwiedzin: 1789

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu mebli kuchennych na terenie województwa śląskiego, jak i województw ościennych. Wykonujemy meble kuchenne, garderoby oraz zabudowy wnęk jak również wszelkiego rodzaju meble na wymiar, podejmujemy się wszelkich projektów, gdzie realizowane są marzenia klienta.

Przebieg współpracy z naszą firmą
1. Pierwszym etapem jest wizyta w miejscu wykonania zlecenia, wykonujemy przy tym pomiar pomieszczenia odpowiadamy na pytania klienta jak i również proponujemy różne rozwiązania wykonania zlecenia.

2. Następnym etapem jest wysłanie na maila, bądź ponowne spotkanie w  celu zaprezentowanie wizualizacji projektu wraz z wyceną, przy czym możemy wprowadzić wszelkie poprawki na życzenie Klienta.

3. Kolejnym etapem jest akceptacja projektu, podpisanie umowy oraz wpłata zaliczki. Od tego momentu są wykonywane meble według zaakceptowanego projektu. Czas realizacji od momentu podpisania umowy zależny jest od wielkości zamówienia oraz użytego materiału, zazwyczaj jest to od 2 do 4 tygodni.

4. Ostatnim etapem jest montaż  mebli. Dostarczamy meble w danym terminie i montujemy tak aby klient był zadowolony z naszych usług.
 
Daniel Kubica

Daniel Kubica

Wizualizacje

Odwiedzin: 916

Data: 24.02.2016

Daniel Kubica

Daniel Kubica

Realizacje

Odwiedzin: 1090

Data: 24.02.2016