damian walczak ID: 1052

Odwiedzin: 2207

Autorska Pracownia Kartusz chętnie nawiąże współprace przy wykonywaniu projektów związanych z dekoracją sztukatorską, rzeźbiarską  oraz konserwacją  zabytków, wewnątrz budynków i elewacji zewnętrznej. Wykonujemy projekty, produkcje oraz montaż sztukaterii  gipsowej jak i z zapraw cementowych na zewnątrz .Samodzielnie wytwarzamy modele rzeźbiarskie oraz formy odlewnicze, zaspakajając tym samym indywidualne potrzeby klientów. Chętnie tworzymy w oparciu o własne projekty ale także prace zlecone przez firmy budowlane,  konserwacji zabytków, pracownie architektoniczne  i aranżacji  wnętrz. Realizujemy prace konserwatorskie  przy rekonstrukcji sztukaterii, rzeźby, stiuków ,elementów architektoniczno-rzeźbiarskich. Zajmujemy się także aranżacją wnętrz w której wykorzystujemy mozaikę szklaną, witraż, freski .Wykonujemy również projekty sztukatorskie w oparciu o nowoczesną stylistykę(np. z oświetleniem LED) lub postarzone, imitujące starą strukturę.

Zachęcamy państwa do korzystania z naszych usług i polecania nas klientom. W celu przybliżenia naszej oferty , zapraszamy do odwiedzenia naszej strony:

 www: pracowniakartusz.pl 

SZTUKATERIA- gipsowa, betonowa(zewnętrzna, impregnowana preparatami hydrofobowymi) lub z gotowych mas odlewniczych(np. imitacja piaskowca).Elementy ciągnione(listwy, fasety, gzymsy itp).Elementy rzeźbiarskie i architektoniczno-rzeźbiarskie.

RZEŹBA-kamienna, gipsowa, betonowa. Architektura ogrodowa.

KONSERWACJA-rzeźby, elewacji budynków, elementów architektoniczno-rzeźbiarskich z kamienia, betonu, gipsu, zapraw wapienno-cementowych.

MOZAIKA SZKLANA-ze szkła posadzkowego(odporne na ścieranie)lub szkła witrażowego. Ręcznie łamane szkło układane na siatce transferowej, następnie przyklejane na ścianie, podłodze, suficie i fugowane, tworząc w ten sposób jednolitą strukturę.

WITRAŻ-z ręcznie ciętego szkła witrażowego  w technice ołowianej lub tiffany.

FRESKI-malarstwo dekoracyjne na podłożu wapiennym, również do zastosowania na zewnątrz.

BETONY ARCHITEKTONICZNE-retusz betonów, malarstwo laserunkowe.

STIUKI-imitacja marmurów w oparciu o tradycyjne techniki. Wykonywane z gipsu ceramicznego, kleju kostnego oraz pigmentów mineralnych.

TYNKI STRUKTURALNE-wykonywane wewnątrz pomieszczenia, bogata kolorystyczna i faktura tynku, laserunek

 

Kontakt                                                              

Damian Walczak Tel:602-237-771                          

e-mail:pracowniakartusz@gmail.com                  

www:pracowniakartusz.pl

damian walczak

damian walczak

realizacje 2

Odwiedzin: 944

Data: 27.01.2017

damian walczak

damian walczak

relizacje

Odwiedzin: 1065

Data: 27.01.2017