Chairman Producent Mebli Gabinetowych ID: 1002

Odwiedzin: 795

Firma Chairman zajmuje się produkcja oraz sprzedażą ekskluzywnych mebli do Twojego gabinetu i biura. Ułatwimy Ci stworzenie przestrzeni do pracy, dzięki, której będzie ona czystą przyjemnością.
Przywiązujemy olbrzymia wagę do estetyki i jakości mebli. Przez ponad 10 lat zdobywaliśmy doświadczenie i niezbędną wiedzę. Styl naszych produktów jest zbliżony do tych najlepszych z Europy zachodniej, ale my proponujemy go w o wiele niższych cenach. Przy projektowaniu stale poszukujemy oryginalnych rozwiązań, dzięki którym uzyskamy efekt połączenia funkcjonalności i nowoczesności z klasycznym i eleganckim wyglądem.
Stosujemy tylko i wyłącznie najszlachetniejsze materiały, takie jak: pełne drewno, płyty akrylowe czy stal nierdzewną ręcznie szczotkowaną. Wszystkie nasze pozycje z oferty zabezpieczamy i impregnujemy najwyższej jakości ekologicznymi olejami, które pozwalają na łatwe usuwanie zarysowań oraz odświeżanie wyglądu.
Wszystkie zamówienia wykonujemy indywidualnie z uwzględnieniem uwag klienta, a termin realizacji nie przekracza 6 tygodni.
Zapraszamy do kontaktu!