Bio3 LIVING ID: 373

Odwiedzin: 3726

Filozofia spędzania wolnego czasu jaka kryje się za serią LIVING to połączenie pełnej gamy funkcji dedykowanych dla konwencjonalnych domów z letniskowym charakterem wypoczynku. Oferowane przez nas domy mogą być użytkowane całorocznie, czasowo lub weekendowo. Jako projektanci nadaliśmy im nowoczesny i unikalny charakter. Tworząc serię LIVING staraliśmy się osiągnąć w pełni funkcjonalne, kompaktowe przestrzenie otwarte na otoczenie, i przemyślane w detalu. Zastosowana kolorystyka, materiały pochodzenia naturalnego, oraz minimalistyczne formy sprawiają, że domki te wtapiają się w krajobraz, tworząc jego integralną część.

 

Nasza seria różni się znacznie od krajowej oferty i czerpie inspiracje z architektury skandynawskiej od zawsze silnie związanej z naturalnym krajobrazem. To podejście znajduje kontynuację we wnętrzach, w których zadbaliśmy o komfort i zdrowie przyszłego użytkownika. Domki wykonane są w konstrukcji szkieletu drewnianego, a wnętrza wykończone są szalówką lub sklejką. Obszerne zastosowanie drewna świadczy o ich ekologicznych zaletach a dodatkowo wytwarza przyjazny mikroklimat we wnętrzu. W naszych rozwiązaniach stosujemy także impregnaty na bazie naturalnych składników tj. smoła sosnowa.

 

Nasze domki cechuje technologiczna kompatybilność rozwiązań. To znaczy, że niektóre modele mogą być łączone ze sobą, a w razie bardziej skomplikowanych wymagań stosujemy rozwiązania indywidualne, których wdrożenie jest możliwe dzięki jednolitemu charakterowi zastosowanej technologii konstrukcji i wykończeń, a także dzięki pełnej obsłudze projektowej z naszej strony. Ta multifunkcjonalność serii LIVING daje możliwość wydzielenia przestrzeni z przydomowego ogrodu na sypialnię dla gości, domowe studio, saunę lub samotnię dla dzieci, bez potrzeby skomplikowanej rozbudowy domu.

 

Domki serii LIVING wznoszone są na fundamentach punktowych. Część elementów jest prefabrykowana, pozostałe wykonywane są na placu budowy przez wykwalifikowaną ekipę. Przed rozpoczęciem budowy uzgadniamy wszystkie szczegóły dotyczące wykończenia oraz dodatkowych opcji jakie mogą być zainstalowane, tak że po rozpoczęciu procesu wznoszenia wszystko jest dograne do ostatniego szczegółu.

 

Jako architekci dogłębnie poznaliśmy problemy związane z procesem inwestycyjnym oraz koniecznością uzyskiwania niezbędnych uzgodnień i pozwoleń. Dlatego koncepcja domków LIVING została oparta na założeniu wznoszenia ich wyłącznie na zgłoszenie, czego konsekwencją jest ograniczona powierzchnia zabudowy domków, nie kolidująca jednak z funkcjonalnością przestrzeni wewnętrznych.

 

Bardziej szczegółowe informacje na temat oferty, szczegółów technicznych lub opcji dodatkowych znajdziesz w materiałach do ściągnięcia na stronach poszczególnych domków. Zachęcamy też do kontaktu lub wizyty w naszym biurze w Gdyni. Z chęcią udzielimy wszelkich informacji i doradzimy w wyborze odpowiedniego produktu. Możliwe jest także, umówienia się na obejrzenie domku pokazowego Canna w Gdyni na ul. Hetmańskiej.

Bio3 LIVING

Bio3 LIVING

Wnętrza

Odwiedzin: 2147

Data: 2.08.2013

Bio3 LIVING

Bio3 LIVING

Domki letniskowe

Odwiedzin: 2597

Data: 2.08.2013