Bartosz Klim ID: 1345

Odwiedzin: 687

MILK/DESIGNS jest pracownią projektową założoną przez architekta Bartosza Klim. Firma specjalizuje się w projektach architektonicznych, aranżacji wnętrz prywatnych oraz komercyjnych na terenie Łodzi i całego kraju. 

Projekty naszego autorstwa cechuje innowacyjność i dbałość o szczegóły przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Wszystkie działania odbywają się w poszanowaniu budżetu Inwestora, w celu uzyskania jak najlepszego efektu końcowego, w postaci pięknego i funkcjonalnego wnętrza. Zakres pracy nie musi być jedynie ograniczony do procesu projektowego. Oferujemy również kompleksową opiekę realizacyjną w formie nadzoru autorskiego, konsultacji budowlano-wykończeniowych, aż po wyposażenie projektowanych wnętrz, oraz usługi dekoratorskie. Specjalizujemy się także w projektowaniu i realizacji mebli wykonywanych na zamówienie.

W czasie procesu projektowego stawiamy bardzo duży nacisk na bezpośredni kontakt Architekta z Inwestorem. Kluczowym jest, aby przed przystąpieniem do pracy poznać jego wszystkie potrzeby i oczekiwania. Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem, do którego podchodzimy z dużym entuzjazmem. Efektywność w działaniu zapewnia nam połączenie wieloletniej praktyki ze znajomością najnowszych trendów w architekturze, oraz aranżacji wnętrz. Dodatkowo współpracujemy z wieloma profesjonalnymi firmami z branż budowlanej, wykończeniowej oraz stolarskiej, które z przyjemnością służą wsparciem na każdym etapie realizacji.

Współpraca z MILK/DESIGNS jest gwarancją nie tylko pięknego wnętrza, ale i wsparcia w całym procesie realizacyjnym, dzięki czemu zaufało nam szerokie grono klientów z całej Polski. 

https://milkdesigns.pl/

Bartosz Klim

Bartosz Klim

Apartament nowojorski

Odwiedzin: 718

Data: 3.06.2020

Bartosz Klim

Bartosz Klim

(brak nazwy)

Odwiedzin: 381

Data: 3.06.2020