Architektura Wnętrz - FALTVS DESiGN ID: 874

Odwiedzin: 2375

Projektujemy nowoczesne i klasyczne wnętrza mieszkalne, handlowe, usługowe, rekreacyjne, biurowe, itp. Atutem naszej pracowni jest swoboda poruszania się po różnych stylistykach. Projektujemy zarówno współczesne jak i tradycyjne aranżacje przestrzeni i ich wystroje. Dodatkowo projektujemy meble wolnostojace i do zabudowy, obudowy kominków oraz formy użytkowe / dekoracyjne. Szczególną uwagę poswięcamy aranżacji oświetlenia.  

Od koncepcji po realizację - projektowanie, konsultacje projektowe, doradztwo przy zakupie mebli i elementów wyposażenia / wykończenia. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami remontowo-wykończeniowymi oraz stolarniami. Prowadzimy Nadzory Autorskie nad przebiegiem prac. Home staging.

Służymy pomocą głównie na terenie Trójmiasta oraz województwa pomorskiego i ościennych. Mozliwa jest również współpraca na terenie całego kraju i zagranicą. Zapraszamy na naszą stronę www - http://architektura-wnetrz.com oraz http://faltusdesign.com (Portfolio + polski, espanol, english text)
FALTVS DESiGN Architektura Wnętrz (APP Marek Faltus)
Gdańsk Sopot Gdynia Trójmiasto Pomorze
Architektura Wnętrz - FALTVS DESiGN

Architektura Wnętrz - FALTVS DESiGN

FALTUS DESIGN

Odwiedzin: 1130

Data: 29.12.2016