amawa architekci ID: 295

Odwiedzin: 2488

Jeśli szukasz doświadczonego zespołu architektów doskonale orientujących się we wrocławskim rynku, trafiłeś idealnie. Wiele lat pracy w całej Polsce to możliwość realizacji każdego z projektu. Indywidualnie dopasujemy czas realizacji, koszty oraz jakość. Wszystko po to, by zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających.

W ofercie firmy Amawa Architekci znajdziesz usługę projektowania architektoniczno-budowlanego w każdym zakresie branżowym. Zadbamy o konstrukcję, instalacje sanitarne, instalacje wentylacji i klimatyzacji, instalacje elektryczne i teletechniczne. Nie sprawią nam trudności także projekty drogowe.
Z powodzeniem realizujemy każdy etap projektu: prace przedprojektowe, czynności związane z uzyskaniem decyzji o warunkach zabudowy, koncepcje programowo-przestrzenne, wielobranżowy projekt wykonawczy. Realizujemy również autorski nadzór na budowie. Korzystając z naszych usług, zyskujesz dostęp do świata rzetelności i pełnej kompleksowości usług. Dbamy o Twój czas i uwzględniamy możliwe zdolności budżetowe.

W naszym portfolio znajdziesz realizacje projektów zabudowy mieszkalnej jedno- i wielorodzinnej, budynków użyteczności publicznej, komercyjnych oraz prywatnych realizacji wnętrz.
Nasze wielozadaniowe możliwości pozwalają również na realizację zamówień z branży grafiki, reklamy czy scenografii. Dodatkowo prowadzimy kursy szkoleniowe z obsługi oprogramowania Archicad.
Jesteśmy po to, by spełnić Twoje wizualizacje i ziścić marzenia. Zaufaj nam już dziś i przekonaj się, jak szybko Twój projekt stanie się rzeczywistością!