Veka Slide- otwórz się na swój ogród

Veka Slide- otwórz się na swój ogród

Kategorie: Informacje prasowe

Szczęśliwi posiadacze domu z ogrodem, cenią w nim między innymi fakt, że wraz z przyjściem cieplejszych dni, wystarczy jedynie otworzyć wejście na taras, by poczuć powiew świeżego powietrza i znaleźć się niemal wśród bujnej, żywej zieleni roślin oraz śpiewu ptaków. By jednak  w pełni móc korzystać z tego komfortu,  należy dobrze zastanowić się nad wyborem drzwi tarasowych. Najbardziej praktyczny okazuje się tutaj system przesuwny.

Firma Veka proponuje nam idealne rozwiązanie, mianowicie system drzwi podnoszono- przesuwnych o nazwie Veka Slide. Jego dużą zaletą jest pełna kompatybilność z innymi systemami profili okiennych tej firmy. Dzięki temu walorowi możliwe jest ujednolicenie okien i drzwi tarasowych w całym domu do jednego konkretnego, dobrze sprawdzającego się systemu, co jest nie tylko wygodne,ale znacząco wpływa na styl budynku.  Ta sama estetyka i kolor drzwi lub okien sprawiają, że całość domu wygląda harmonijnie i spójnie.

Profile Veka Slide można polecić nie tylko ze względu na ich wygląd, ale także wytrzymałość, stabilność i bezpieczeństwo. Z pewnością docenią je także osoby, którym na sercu leży ekologia i  rozwiązania ekonomiczne. Profile przyczyniają się do oszczędzania energii, między innymi dzięki styropianowym kształtkom, które wsunięte do wszystkich ram i progu zapobiegają marnotrawstwu ciepła.  Veka Slide mają niezwykle niski współczynnik UD, świadczący o tym, że drzwi tracą bardzo niewielką ilość ciepła. Współczynnik ten wynosi tylko 0,82 dla konstrukcji mającej wymiary 3500 x 2200 mm, przy szybie o grubości 0,5 cm.

Inną zaletą drzwi jest niski próg, mający jedynie 50 mm. Jeżeli jego część wpuścimy w posadzkę, będzie wystawał tylko na 24 mm przy nadal dużej oszczędności energii. Dodatkowo prowadnice wykończone teflonem gwarantują lekkie przesuwanie się skrzydeł.

Maksymalna szerokość  skrzydła, jaką można  zamówić w firmie to 3 metry. Istnieje możliwość zakupu wersji 2,3 lub 4 skrzydłowej. To, które ze skrzydeł będzie przesuwne, zależy już od okuć. Dla maksymalnego bezpieczeństwa forma oferuje też drzwi z elementami zapobiegającymi włamaniom.

Więcej informacji
http://poradnik.veka.pl/

Veka Slide- otwórz się na swój ogród
Ocena: 0 Głosów: 0
comments powered by Disqus