6AN STUDIO ID: 1242

Odwiedzin: 1636

6AN STUDIO to autorska pracownia, podejmująca twórcze wyzwania z zakresu architektury wnętrz, sztuki designu, projektowania mebli oraz grafiki. Bazując na umiejętnościach i doświadczeniu z dziedziny architektury oraz designu opracowujemy kompleksowe projekty architektoniczne oraz projekty wnętrz. Interdyscyplinarność pracowni zapewnia spójność i pełną personalizację projektów.

 6AN STUDIO powstało z pasji projektowania. Naszą misją jest nieustanne wydobywanie i kreowanie piękna oraz poszukiwanie mądrych i twórczych rozwiązań. Służymy kreatywnością oraz entuzjazmem w projektowaniu, popartym umiejętnościami. 6AN STUDIO łączy aspekt estetyczny z funkcjonalnością rozwiązań, uznając równorzędność obu aspektów.

6AN STUDIO czerpie z bogactwa rodzimych tradycji i kultury regionu, zachowując jednocześnie otwartość na najnowsze trendy. Uważamy, że łączenie bogactwa rodzimych tradycji z nowymi trendami wydobywa to, co najlepsze w architekturze. 6AN STUDIO kładzie nacisk na szeroki zakres działalności twórczej, otwartość oraz ciągłe poszukiwanie jako gwarancję generowania najlepszych rozwiązań. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.
6AN STUDIO

6AN STUDIO

DOM W ORZECHOWYCH BRĄZACH

Odwiedzin: 827

Data: 5.07.2018