Pracownia Projektowania i Aranżacji Wnętrz Ewa Zawartowska ID: 487

Odwiedzin: 598

Pracownia Projektowania i Aranżacji Wnętrz Ewa Zawartowska zajmuje się projektowaniem przestrzeni dostosowanych do potrzeb Klienta. Współpracujemy z deweloperami i klientami indywidualnymi.

Oferujemy kompleksowe projekty wnętrz mieszkań i domów a także budynków użyteczności publicznej i komercyjnych. Zajmujemy się zarówno projektowanie pojedynczych pomieszczeń takich jak salon, kuchnia, łazienka, sypialnia, pokój dziecka i inne. Nasze projekty cechuje ponadczasowość, funkcjonalność i wysoka estetyka.

W zależności od potrzeb Klienta zlecenie może obejmować wyłącznie przygotowanie projektu wnętrz, ale także nadzór nad pracami wykończeniowymi i całościową obsługę inwestycji.

W ofercie Pracowni Projektowania i Aranżacji Wnętrz Ewa Zawartowska znajdą Państwo usługę metamorfozy pomieszczeń, która wykonywana jest w krótkim czasie i niewielkim kosztem a jednocześnie nadaje wnętrzom powiew świeżości i zapewnia komfort przyszłym użytkownikom. Usługa ta ma zastosowanie w aranżacjach wnętrz przeznaczonych pod wynajem oraz wnętrz pokazowych dla deweloperów.

Działamy na terenie Poznania i okolic, ale dla Klientów z całej Polski zapewniamy współpracę zdalną przez internet.