Luxum - Galeria Wnętrz Kreatywnych ID: 602

Odwiedzin: 8518

Połączenie stylu etno z elementami nowoczesnego designu.

Data: 29 Marzec 2016

Styl etno inspiruje się kulturami ze wszystkich stron świata, dlatego jest najpojemniejszym ze stylów wnętrzarskich. Mieszczą się w nim elementy: orientalne, ludowe, rustykalne, safari. Projektanci wciąż przetwarzają i upraszczają charakterystyczne motywy, wprowadzając etniczne elementy do nowoczesnych wnętrz.

Łącząc styl etno z elementami nowoczesnego designu, ważne jest aby wywazyć wszystkie detale by całość była elegancka i spójna. Wnętrze łazienki, w którym główną role odgrywają ściany z drewnianych bali warto przełamać nowoczesnymi kształtami jakie może mieć wanna czy umywalka. W takim pomieszczeniu powinniśmy zadbać o detale, chociażby takie jak ręcznie ciosane drzwi, które idealnie wpisują się w styl etno.

Należy również pamiętać, żeby zastosować jak najwięcej elementów, dzięki którym wnętrze będzie spójne. Jeśli w łazience mamy białą nowoczesną umywalkę, która znajduje się na szafce, to jej fronty warto pokryć fornirem, tak aby pasowały do drewnianych ścian czy innych elementów w stylu etno. Podobnie jest z wykończeniem wanny wolnostojącej, do której można przymocować drewnianą półkę na potrzebne rzeczy.

Połączenie stylu etno ze stylem nowoczesny to nie lada wyzwanie, ale efekt końcowy pozytywnie zaskoczy każdego.

Zarówno wannę jak i umywalkę możesz zamówić w manufakturze Luxum na indywidualny wymiar.