Luxum - Galeria Wnętrz Kreatywnych ID: 602

Odwiedzin: 8518

Nowoczesne kominki z betonem architektonicznym Luxum.

Data: 29 Styczeń 2015

Obudowa kominka z betonu architektonicznego – elegancja i prostota w nowoczesnym stylu.. Jedyny bezkonkurencyjny beton architektoniczny o wysokich parametrach wytrzymałości mechanicznej oraz najwyższej klasie odporności ogniowej A1.

Obudowy kominkowe wykonane z betonu architektonicznego Luxum o naturalnym składzie bez zawartości sztucznych włókien, niskiej wadze, pięknej estetyce i łatwości czyszczenia zapewniają doskonały efekt tak obudowanego kominka. Beton architektoniczny przeznaczony na kominki łatwo poddaje się obróbce, skomplikowane wycięcia, otwory, przycięcia nawet pod kątem 45 stopnie nie powodują najmniejszego problemu. Montaż płyt z betonu architektonicznego na obudowę kominka jest stosunkowo łatwy, można go kotwić lub w prosty sposób kleić na klej.

Bogata oferta kolorystyczna dostępnych płyt z betonu architektonicznego, dodatkowo ułatwia możliwości kreacji obudowy kominka, dostosowując go do aranżacji wnętrza. Dodatkowo możliwy jest wybór płyty na obudowę kominka o teksturze porowatej typu trawertyn lub gładkiej oraz w wielu formatach: 120x60x2 cm, 90x55x1,5 cm, 80x40x1,5 cm, 60x30,1,5 cm.

 

NOWOŚĆ!

Płyty betonowe industrial w rozmiarach 150x60, 120x60, 60x60cm.  Surowa powierzchnia betonu o strukturze mocno porowatej. Beton architektoniczny INDUSTRIAL, to mocny charakter, który zakotwiczy w twoich wnętrzach.