Luxum - Galeria Wnętrz Kreatywnych ID: 602

Odwiedzin: 8505

Beton architektoniczny Luxum, bo kolor ma znaczenie…

Data: 22 Styczeń 2015

Firma Luxum jako jedyny producent nowoczesnego i w pełni naturalnego betonu architektonicznego, posiada najszerszą paletę kolorystyczną płyt z betonu architektonicznego na rynku.

Dla osób ceniących sobie w pełni przejrzyste wnętrza, przygotowaliśmy gamę jasnych barw: biały naturalny, siwa biel oraz biel saharyjska.

 Beton zawsze będzie kojarzony z wnętrzem o industrialnym i minimalistycznym charakterze dla którego z marszu przypisane są odpowiednie barwy. Ściany wyłożone białymi płytami z betonu architektonicznego w aranżacji wnętrza, pozwolą na większe możliwości zestawienia ich z kolorami mebli i dodatków. Oferujemy płyty w różnych odcieniach szarości, tak cieszące się dużym zainteresowaniem od koloru jasny szary po ciemny szary cementowy i ciemny szary. Dopełnieniem dostępnej palety barw jest kolor antracyt i czarny oraz beton barwiony w kolorze "zardzewiałej"stali corten.


NOWOŚĆ!
Płyty z betonu architektonicznego Luxum Trawertyn INDUSTRIAL, to surowe płyty betonowe, mocno porowate z wyjątkowym charakterem.

Sprawdź promocyjną ofertę na płyty 150x60, 120x60, 60x60 cm