Targi WSZYSTKO DLA DOMU

Targi WSZYSTKO DLA DOMU

Zapraszamy do udziału w 25. edycji Targów Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU, która odbędzie się w dniach 15-16 października.

Podczas targów można zapoznać się z inspirującymi rozwiązaniami aranżacyjnymi, najnowszym wzornictwem i elementami wyposażenia wnętrz. Firmy z branży mają możliwość prezentacji oferty i nawiązania nowych kontaktów zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Dla wystawców organizowany jest także konkurs Wyróżniony Wyrób, podczas którego ich produkty zostają poddane ocenie ekspertów –przedstawicieli środowiska akademickiego i praktyków.

Po raz kolejny powstanie Strefa Designera, czyli przestrzeń targowa, na której młodzi projektanci prezentują swoje pomysły. W strefie można zobaczyć prace studentów i absolwentów uczelni szczecińskich.

Targi to także nauka samodzielnego odnawiania i tworzenia przedmiotów do wnętrz. Wśród warsztatów, które odbędą się podczas tegorocznych targów są  m.in. popularne warsztaty z renowacji mebli, prowadzone autora bloga Rzuć Pan Okiem - przez Pawła Machometa. Podczas warsztatów fani DIY, designu i majsterkowania uczą się jak nadać meblom zupełnie nowy wygląd.

Firmy zainteresowane targami mogą wysyłać zgłoszenia do końca września. Organizatorzy przygotowali specjalne promocje dla branży meblarskiej. Więcej informacji o targach na stronie: www.mts.pl

25. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz
WSZYSTKO DLA DOMU
15-16 października 2016 r.
hala MTS, ul. Struga 6, 70-777 Szczecin
www.mts.pl
Wstęp na targi jest bezpłatny.

Targi WSZYSTKO DLA DOMU
Ocena: 0 Głosów: 0
comments powered by Disqus