AGA-EX ID: 471

Odwiedzin: 1248

AGA-EX s.c. to firma architektoniczna i projektowa z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem na rynku, specjalizująca się w wielu dziedzinach, w tym w m.in. w:

- Projektowaniu wnętrz prywatnych i komercyjnych oraz instalacji mechanicznych,
- Metaloplastyce - czyli produkcji z takich materiałów jak stal węglowa, stal kwasoodporna, stal nierdzewna czy aluminium elementów maszyn i urządzeń, wyposażenia (drabin, mebli metalowych), elementów budynków (schodów, balustrad, poręczy),
- Tworzeniu elementów małej architektury miejskiej i systemów zabezpieczeń do celów drogowych (np. elementów obsługi parkingu, elementów oddzielających jezdnię od chodnika) oraz przeznaczonych dla osób poruszających się pieszo (np. wiat)
- Wykonywaniu elewacji budynków z płyt kompozytowych,
- Usługach reklamowych - obejmujących wykonanie kasetonów i liter reklamowych reklamujących firmę i przedstawiających jej logo, a także szyldów, tablic oraz banerów reklamowych przestrzennych, jak i w postaci folii, która może być naklejona na samochodzie.

AGA-EX s.c. dzięki posiadaniu w swojej kadrze doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców podejmuje się praktycznie każdego wyzwania, także nie znajdującego się w bezpośredniej ofercie firmy. Każda z usług realizowana jest kompleksowo i obejmuje etap opracowania koncepcji (kiedy omawiane są założenia zleceniodawcy, przebieg projektu, zakres prac i ich wycena), wykonanie projektu oraz realizacja usługi bądź nadzór autorski w trackie budowy.